کد مطلب:  44186 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رابعه اسکویی: می‌خواهم گذشته را جبران کنم

رابعه اسکویی: می‌خواهم گذشته را جبران کنم

«رابعه اسکویی» بازیگر سینما و تلویزیون که مدتی است به ایران بازگشته درمورد شرایط کاری خود در خارج از کشور و علت بازگشت خود توضیحاتی مطرح کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رابعه اسکویی: می‌خواهم گذشته را جبران کنم - I want to compensate the past
رابعه اسکویی: می‌خواهم گذشته را جبران کنم - I want to compensate the past
رابعه اسکویی: می‌خواهم گذشته را جبران کنم - I want to compensate the past

به گزارش آسمونی:«رابعه اسکویی» درباره علت رفتن خود از ایران گفت: من زمانی تصمیم به رفتن گرفتم که حدودا دو سال بود که هیچ فیلمنامه ای در ایران به من ‌پیشنهاد نمیشد، هم برایم جای تعجب داشت و هم شرایط زندگی به خاطر این مورد برایم سخت شده بود.

وی ادامه داد: زمانی که تصمیم به رفتن گرفتم فکر کردم با رفتنم میتوانم یک کار فرهنگی جدید با معیارهایی که در ذهنم بود در خارج از ایران داشته باشم. وقتی رفتم دو کار هم تولید شد ولی بعد از مدتی متوجه شدم این شرایطی که در خارج از ایران هست، به هیچ وجه با معیارهای من سازگار نیست و من ربطی به اینجا و شرایطش ندارم چون‌ من در ایران رابعه اسکویی هستم نه در اینجا و از رفتنم پشیمان شدم، قطع همکاری خود را اعلام کردم و  تصمیم گرفتم با هر شرایطی شده به کشورم برگردم.

وی در ادامه درباره شرایط بعد از بازگشت خود افزود: وقتی برگشتم رفتار بسیار مناسبی با من شد و مرا پذیرفتند. مسئولین رسانه ملی رفتار بسیار مناسبی با من داشتند و من توانستم پس از یک سال و نیم بازگشت به ایران،  با کمک و حمایت های مجتبی امینی و جواد افشار دوباره به ایفای نقش در رسانه ملی بپردازم.

وی در پایان گفت: در همین جا از تک تک دوستان، مردم و مسئولین رسانه ملی که نگاه پدرانه ای به من داشتند و در این مدت همیاری خود را از من دریغ نکردند تشکر و عذرخواهی میکنم و بسیار سپاس گزار و ممنونم از رسانه ملی که مرا همراهی کردند تا دوباره به آغوش هنر ایران بازگردم. من در هر شرایطی به ایرانی بودن خودم میبالم و عهد کردم تا توان دارم برای مردم و مملکتم کار کنم و فرصت داده شود تا گذشته را جبران کنم.

: برای دریافت مشاوره درباره رابعه اسکویی: می‌خواهم گذشته را جبران کنم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «رابعه اسکویی: می‌خواهم گذشته را جبران کنم» در کادر زیر بنویسید :

5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید