کد مطلب:  21021 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
می خواهم با تیم ملی ایران قهرمان جهان شوم/ پیشنهاد دیگری هم دارم

می خواهم با تیم ملی ایران قهرمان جهان شوم/ پیشنهاد دیگری هم دارم

به گزارش آسمونی، ایگور کولاکوویچ، گزینه مونته‌نگرویی سرمربیگری تیم ملی والیبال ایران، امروز در خانه...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، ایگور کولاکوویچ، گزینه مونته‌نگرویی سرمربیگری تیم ملی والیبال ایران، امروز در خانه والیبال تماشاگر دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ برتر والیبال بود.

می خواهم با تیم ملی ایران قهرمان جهان شوم/ پیشنهاد دیگری هم دارم
می خواهم با تیم ملی ایران قهرمان جهان شوم/ پیشنهاد دیگری هم دارم

وی در مورد آخرین وضعیت مذاکراتش گفت: سه روز خوب را در ایران سپری کردم و از تمرین برخی تیم‌های باشگاهی دیدن کردم. مذاکرات به خوبی پیش رفته است و این که نتیجه نهایی این مذاکرات چه خواهد شد فدراسیون والیبال ایران اعلام خواهد کرد.

وی ادامه داد: من شناخت نسبی نسبت به والیبال ایران دارم. از آنجایی که تیم ایران در برخی مقاطع زمانی رقیب من به شمار می‌رفت و من مجبور بودم که بازیکنان و این تیم را آنالیز کنم.

گزینه سرمربیگری تیم ملی والیبال درباره امکانات والیبال ایران گفت: سطح امکانات ایران بسیار خوب است و من از این موضوع متعجب شدم. البته قطعا تیمی که اینچنین در جهان مطرح شده است باید هم چنین امکاناتی داشته باشد.

وی درباره میزان شانس خود برای نشستن روی نیمکت تیم ملی والیبال ایران در مقایسه با استویچف، اظهار داشت: من نمی‌توانم در این باره اظهار نظر کنم و فدراسیون می‌تواند پاسخگوی این سوال باشد.

کولاکوویچ درباره میزان علاقه‌اش نسبت به حضور در تیم ملی ایران، گفت: قطعا به قبول این سمت علاقه داشتم که امروز در ایران هستم.

گزینه سرمربیگری تیم ملی والیبال ایران کولاکوویچ درباره اینکه آیا قولی مبنی بر حضور تیم ملی والیبال ایران در میان 4 تیم  برتر رنکینگ جهانی می دهد یا خیر گفت: من الان نمی‌توانم درباره این موضوع حرفی بزنم تنها می‌توانم بگویم که تلاش من این است که بهتر از همیشه بازی کنیم. هدف من این است که قهرمان جهان شویم.

وی پاسخ به سوالی مبنی براینکه آیا پیشنهاد دیگری برای مربیگری هم دارد یاخیر گفت: بله من پیشنهادهای دیگری هم دارم اما درست نیست درباره اینکه چه تیم‌هایی هستند صحبت کنم.

مربی مونته نگرویی درپاسخ به این سوال که در زمانی سرمربیگری تیم ملی صربستان تغییر نسل داده و آیا با ایران هم این کار را انجام می دهد یا خیر اظهار کرد: من در تیم ملی صربستان با 3 نسل کار کردم و اگر امکانات در ایران هم فراهم باشد حتما این کار را خواهم کرد و بازیکنانی که شایستگی دارند را به تیم ملی اضافه می‌کنم.

: برای دریافت مشاوره درباره می خواهم با تیم ملی ایران قهرمان جهان شوم/ پیشنهاد دیگری هم دارم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «می خواهم با تیم ملی ایران قهرمان جهان شوم/ پیشنهاد دیگری هم دارم» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید