مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  55364 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رئیس شورای امنیت: در جایگاهی نیستم که اقدامات بیشتری درباره درخواست آمریکا علیه ایران انجام دهم

رئیس شورای امنیت: در جایگاهی نیستم که اقدامات بیشتری درباره درخواست آمریکا علیه ایران انجام دهم

نماینده دائم اندونزی در سازمان ملل متحد که کشورش ریاست دوره‌ای شورای امنیت را بر عهده دارد، در ارتباط با درخواست آمریکا برای بازگرداندن تحریم‌های چندجانبه علیه ایران اعلام کرد که وی در جایگاهی نیست که اقدامات بیشتری در این زمینه انجام دهد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی به نقل از شبکه خبری الجزیره، «دیان دجانی» نماینده دائم اندونزی در سازمان ملل متحد که کشورش در حال حاضر ریاست دوره‌ای شورای امنیت سازمان ملل متحد را بر عهده دارد، روز سه‌شنبه اعلام کرد که در جایگاهی نیست که اقدامات بیشتری برای رسیدگی و تصمیم‌گیری درباره درخواست آمریکا برای بازگرداندن تحریم‌ های چندجانبه علیه ایران صورت دهد.

برخی منابع خبری گزارش داده‌اند که نمایندگان روسیه، چین و آلمان از رئیس دوره‌ای شورای امنیت سازمان ملل متحد خواسته‌اند که موضع خود را درباره درخواست رسمی آمریکا برای بازگرداند تحریم‌های چندجانبه علیه ایران -با توجه به اینکه دولت آمریکا در سال 2018 به‌طور رسمی به مشارکت خود در برجام خاتمه داده است- اعلام کند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره رئیس شورای امنیت: در جایگاهی نیستم که اقدامات بیشتری درباره درخواست آمریکا علیه ایران انجام دهم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «رئیس شورای امنیت: در جایگاهی نیستم که اقدامات بیشتری درباره درخواست آمریکا علیه ایران انجام دهم» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید