مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  49194 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مدیرکل جدید آژانس: به زودی به ایران می‌روم

مدیرکل جدید آژانس: به زودی به ایران می‌روم

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام کرد در آینده نزدیک به ایران سفر می‌کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به زودی به ایران می‌روم - I am going to Iran soon
به زودی به ایران می‌روم - I am going to Iran soon
به زودی به ایران می‌روم - I am going to Iran soon

به گزارش آسمونی : به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، رافائل گروسی، مدیرکل جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی در اولین روز کاری خود اعلام کرد به زودی به ایران سفر می‌کند.

گروسی امروز دوشنبه در اولین کنفرانس خبری خود به عنوان مدیرکل جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرد: کاملا روشن است که به ایران سفر خواهم کرد، اما درباره زمان دقیق آن مطمئن نیستم. فکر می‌کنم این اتفاق در آینده نسبتا نزدیک رخ دهد.

مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی تاکید کرد ایران یکی از اولویت‌های آژانس است. گروسی در ادامه افزود تمامی تلاش خود را برای یافتن بهترین راهکار‌ها به منظور تامین مالی فعالیت‌های آژانس بکار خواهد گرفت. او در بیانیه‌ای اعلام کرد آژانس دامنه فعالیت‌های خود را گسترش می دهد تا از انرژی هسته‌ای به شکلی صلح آمیز استفاده شود.او افزود: برخی می‌گویند در قبال ایران قاطع و منصف باشیم، اما من می‌گویم باید قاطع و منصفانه در قبال همه رفتار کنیم. من در مورد بازرسی‌ها قاطع و منصف خواهم بود. این دو اصل راهنمای من در بازرسی‌ها خواهد بود. یک بازرس باید قاطع باشد و همیشه باید قاطع باشد. بازرس دوست شما نیست بلکه کسی است که می‌آید تا حقایق را بدون هیچ غرض ورزی، بدون هیچ هدف قبلی و با نگاهی بی طرفانه مشخص کند. این کار باید با قاطعیت انجام شود، اما در کنار قاطعیت باید انصاف هم باشد. نباید هیچ جهت گیری قبلی وجود داشته باشد. من با بکارگیری هر دو مقوله هیچ مشکلی ندارم، چون این چیزی است که همه از ما انتظار دارند. مسئله فراتر از ایران است. افراد می‌گویند که در قبال ایران قاطع و منصف باشیم، اما من می‌گویم باید قاطع و منصفانه در قبال همه رفتار کنیم. این چیزی است که لازم است. البته موارد مختلف مستلزم رویکرد‌های مختلف است. این بخشی از کار عادی پادمان است که ما قصد داریم در مورد ایران مشغول به آن شویم.

مدیرکل جدید آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، امروز دوشنبه و در شرایطی که برنامه هسته‌ای ایران در راس برنامه‌های آژانس قرار دارد، فعالیت خود را در سمت جدید آغاز کرد.

گروسی به عنوان اولین مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی از آمریکایی لاتین و ششمین رئیس این نهاد از زمان تاسیس آن در سال 1957 است. دوره تصدی مدیرکلی  آژانس بین المللی انرژی اتمی چهارساله است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره مدیرکل جدید آژانس: به زودی به ایران می‌روم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مدیرکل جدید آژانس: به زودی به ایران می‌روم» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید