کد مطلب:  26815 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هیوندا روی اتومبیل الکتریکی محدوده بالا کار می کند

هیوندا روی اتومبیل الکتریکی محدوده بالا کار می کند

شرکت هیوندا را می توان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودرو دانست که تاکنون محصولات پرفروشی را توسعه داده و...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

شرکت هیوندا را می توان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودرو دانست که تاکنون محصولات پرفروشی را توسعه داده و عرضه داشت. در این میان شرکت کره ای قصد داشته بر تعداد محصولات خود افزوده و مدل های متعددی را معرفی کند.

همانطرو که می دانید بسیاری از تولیدکنندگان خودرو تمایل پیدا کردند تا به تولید خودرو الکتریکی بپردازند زیرا معتقد بوده این نوع خودروها علاوه بر مصرف سوخت اقتصادی، محصولاتی کارآمد و اقتصادی هستند. با موفقیت هایی که تسلا در زمینه تولید اتومبیل الکتریکی بدست آورده، دیگر کمپانی ها نیز تصمیم گرفتند در راه تسلا قدم گذاشته تا همانند این برند به موفقیت بزرگ دست پیدا کنند. حال به تازگی شرکت کره ای هیوندا یکی از برندهای مطرح تولیدکننده اعلام کرد روی یک خودرو الکتریکی با محدوده حرکتی بالا مشغول کار است. هیوندا به نظر می‌رسد در حال ساخت خودرویی جهت رقابت سخت با تسلا است.

هیوندا در آینده نزدیک خودروهای الکتریکی پریمیومی توسعه می دهد تا به برندی بزرگ در این زمینه تبدیل شود. این یک تغییر استراتژیک برای شرکت هیوندا محسوب شده و پیشتر شاهد برنامه تولید اتومبیلی با سوخت سلولی بودیم اما دیری نپایید کمپانی موردبحث از فعالیت در این زمینه دست کشید و تمایلی به ادامه کار نداشت.

البته برای فعالیت در هر زمینه ای باید یک استراتژی درستی تدارک دید و متاسفانه شرکت هیوندا برای اتومبیل های سوخت سلولی چنین برنامه ای را در نظر نگرفته است. اتومبیل های الکتریکی محصولات نقلیه مناسبی برای افرادی که به دنبال وسیله نقلیه سازگار با محیط زیست هستند، خواهد بود.

محبوبیت اتومبیل های الکتریکی رو به افزایش بوده و در سال های آینده شاهد گسترش روزافزون برندهای خودروساز فعال در این زمینه خواهیم بود. هیوندا قصد دارد تمامی اتومبیل های الکتریکی تحت برند جنسیس را تا سال 2021 عرضه دارد. خودرو مورد اشاره قادر است با هر بار شارژ مسافتی 496 کیلومتری را سپری کند. هیوندا همچنین در نظر داشته نسخه الکتریکی کراس اوور اخیر Kona را با محدوده حرکتی 384 کیلومتری عرضه دارد.

هیوندا کراس اوور جدید Kona را در اوایل سال 2018 عرضه می دارد. از برنامه های آینده هیوندا باید به هشت مدل الکتریکی با باتری اشاره کرد. هیوندا در واقع اولین پلتفرم اتومبیل الکتریکی خود را به شکلی اختصاصی توسعه داده و تولید خواهد کرد که می توان یک پلتفرم را برای چندین مدل اتومبیل الکتریکی آینده به کار گرفت.

به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود کمپانی موردبحث چه برنامه ای برای خودروهای الکتریکی آینده خود دارد و می خواهد در چه سطحی قرار گیرد. تاکنون عملکرد خوبی از هیوندا مشاهده شد و انتظار داریم تا بتواند رقیب سرسختی برای خودروسازان آلمانی که برترین در جهان هستند تبدیل شود.

منبع: ubergizmo

: برای دریافت مشاوره درباره هیوندا روی اتومبیل الکتریکی محدوده بالا کار می کند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «هیوندا روی اتومبیل الکتریکی محدوده بالا کار می کند» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید