کد مطلب: 55124 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
راز جوان سازی پوست با هیدرودرم

راز جوان سازی پوست با هیدرودرم

هیدرودرم به شما کمک می کند تا پوست خود را به حالت سالم بازگردانید. روش هیدرودرم، نه تنها در بهبود سلامت کلی پوست موثر است، بلکه نوعی روش درمانی نیز محسوب می شود.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

هیدرودرم روشی است که با پاکسازی، خنک سازی و آب رسانی پوست سبب بهبود و زیبایی آن می شود و سلول های مرده را نابود می کند. اگر میخواهید پوست صاف و شفافی داشته باشید در ادامه با آسمونی همراه باشید.

 

هیدرودرم و آبرسانی پوست یک روش درمانی است که در آن سطح خارجی پوست ساییده شده و پاکسازی صورت می گیرد. این روش به نام های فیوژن صورت، آکوا درم آبریژن، میکرو درم آبریژن مرطوب، هیدراته کردن صورت یا میکرودرم آبریژن آب نیز شناخته می شود. این درمان غیرتهاجمی با بهره‌گیری از فن ‌آوری جدید برای لایه ‌برداری، سم‌ زدایی، و آبرسانی پوست استفاده می‌شود. در این حالت دستگاه از سرم های مخصوص هنگام انجام سایش سطح پوست استفاده می کند و این سرم ها به لایه های عمیق تر پوست با فشار وارد می شود و نتایج فوری بدون ناراحتی، سوزش، و با دوره بهبودی کم دارد. این در حالی است که انجام این موارد در روش درمانی میکرو درم آبریژن قدیمی امکان پذیر نمی باشد. این روش دارای چند مرحله می باشد و قسمت‌های مختلف دستگاه کارایی‌های مختلفی دارد. سرم هایی که در هیدرودرم استفاده می شوند مانند لوسیون یا کرم، تنها روی لایه اول پوست قرار نمی‌ گیرند، بلکه روش هیدرودرمی به‌ طور مؤثرتر مواد درمانی را به لایه ‌های عمیق ‌تر پوست می ‌رساند و در نتیجه جذب سلولی بالاتری اتفاق می ‌افتد. اغلب درمان آبرسانی در صورت، گردن و قفسه سینه انجام می‌شود، با این‌ حال از این روش می‌توان به ‌راحتی در هر قسمت بدن مانند دست، پا، قفسه سینه، پشت و حتی آرنج جهت پاک‌سازی و آبرسانی قوی استفاده کرد.

 

فرایند درمان

ابتدا از یک برش الماسی به‌ آرامی برای لایه برداری پوست استفاده می‌شود. در این مرحله سلول های مرده پوست نابود می شوند و آبرسانی پوست با امواج مافوق صوتی پایین که به دستگاه میکرودرم متصل است انجام می ‌شود. سپس پوست با یک سرم مخصوص به‌ طور کامل آبرسانی می‌شود. هیدرودرم روش خاصی است که توسط یک متخصص زیبایی انجام می شود. توجه کنید که با روش های درمانی نا آگاهانه و اصول غیر علمی، ممکن است پوست صورت بیشتر آسیب دیده و عواقب بدی به دنبال داشته باشد. روش هیدرودرم، خفیف تر و ملایم تر از روش میکرودرم است و برای افرادی که دارای پوست حساسی هستند، مناسب تر است. این روش بر خلاف میکرودرم، گرما تولید نکرده و یا پوست را برانگیخته نمی کند.

 

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «راز جوان سازی پوست با هیدرودرم»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 4 = ?