مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  55124 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
راز جوان سازی پوست با هیدرودرم

راز جوان سازی پوست با هیدرودرم

هیدرودرم به شما کمک می کند تا پوست خود را به حالت سالم بازگردانید. روش هیدرودرم، نه تنها در بهبود سلامت کلی پوست موثر است، بلکه نوعی روش درمانی نیز محسوب می

زمان مطالعه: 1 دقیقه

هیدرودرم روشی است که با پاکسازی، خنک سازی و آب رسانی پوست سبب بهبود و زیبایی آن می شود و سلول های مرده را نابود می کند. اگر میخواهید پوست صاف و شفافی داشته باشید در ادامه با آسمونی همراه باشید.

 

هیدرودرم وپوست استفاده می کند و این سرم ها به لایه های عمیق تر پوست با فشار وارد می شود و نتایج فوری بدون ناراحتی، سوزش، و با دوره بهبودی کم دارد. این در حالی است که انجام این موارد در روش درمانی میکرو درم آبریژن قدیمی امکان پذیر نمی باشد. این روش دارای چند مرحله می باشد و قسمت‌های مختلف دستگاه کارایی‌های مختلفی دارد. سرم هایی که در هیدرودرم استفاده می شوند مانند لوسیون یا کرم، تنها روی لایه اول پوست قرار نمی‌ گیرند، بلکه روش هیدرودرمی به‌ طور مؤثرتر مواد درمانی را به لایه ‌های عمیق ‌تر پوست می ‌رساند و در نتیجه جذب سلولی بالاتری اتفاق می ‌افتد. اغلب درمان آبرسانی در صورت، گردن و قفسه سینه انجام می‌شود، با این‌ حال از این روش می‌توان به ‌راحتی در هر قسمت بدن مانند دست، پا، قفسه سینه، پشت و حتی آرنج جهت پاک‌سازی و آبرسانی قوی استفاده کرد.

 

فرایند درمان

ابتدا از یک برش الماسی به‌ آرامی برای لایه برداری پوست استفاده می‌شود. در این مرحله سلول های مرده پوست نابود می شوند و آبرسانی پوست با امواج مافوق صوتی پایین که به دستگاه میکرودرم متصل است انجام می ‌شود. سپس پوست با یک سرم مخصوص به‌ طور کامل آبرسانی می‌شود. هیدرودرم روش خاصی است که توسط یک متخصص زیبایی انجام می شود. توجه کنید که با روش های درمانی نا آگاهانه و اصول غیر علمی، ممکن است پوست صورت بیشتر آسیب دیده و عواقب بدی به دنبال داشته باشد. روش هیدرودرم، خفیف تر و ملایم تر از روش میکرودرم است و برای افرادی که دارای پوست حساسی هستند، مناسب تر است. این روش بر خلاف میکرودرم، گرما تولید نکرده و یا پوست را برانگیخته نمی کند.

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره راز جوان سازی پوست با هیدرودرم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «راز جوان سازی پوست با هیدرودرم» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید