کد مطلب:  15980 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هرتیک روشن

هرتیک روشن

هرتیک همیشه بازیگر هالیوودی رابرت دنیرو را ستایش می کرده است. او عاشق غذاهای چینی است و بهترین مکان برای مسافرت، لندن را انتخاب می کند .
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هرتیک روشن-hrithik roshan
هرتیک روشن-hrithik roshan
هرتیک روشن-hrithik roshan

هرتیک روشن یکی از بازیگران معروف بالیوود است . هریتیک 10 ژانویه 1974 در بمبئی به دنیا آمد . نام مادرش پینکی خانا و نام پدرش هم راکش روشن می باشد که پدر هریتیک یک هنر پیشه قدیمی بود و در حال حاضر کارگردان و تهیه کننده است . سوناینا نام خواهر بزرگتر هریتیک است . تحصیلات هریتیک در زمینه تجارت می باشد .

راکش پدر هریتیک اوضاع خوبی در فیلم سازی نداشت و پس از از دست دان تمام سرمایه اش از اینکار دست کشید . هریتیک به سینما و حضورش در فیلم های بالیوود بسیار علاقمند بود و بالاخره توانست به وسیله پدرش و سرمایه گذاری او ، در اولین فیلم به نام " کاهونایپارهه " بازی کند . این اولین فیلم هریتیک و معرفی او به دنیای بالیوود بود . پسری با چشمان سبز و قدی بلند در حدود 180 و هیکلی ورزیده نظر همه را جلب کرد . هریتیک روشن در 20 دسامبر 2000 و در اوج موفقیت تصمیم به ازدواج گرفت .

همسرش سوزان خان دختر سانجی خان، خواهر زاید خان و دخترعموی فردین خان بود . او و سوزان پنج سال بود که یکدیگر را می شناختند و به هم علاقه داشتند . ثمره این ازدواج دو پسر است .

رهان که مارچ 2006 به دنیا آمد و ریحان که می 2008 متولد شد . ولی همیشه دنیای بازیگران حاشیه هایی هم دارد و آن جدایی بعد از 17 سال زندگی عاشقانه و داشتن دو پسر رحان و ریحان بود . هیچوقت هیچکدامشان علت اختلاف را بازگو نکردند ولی مدتی میشد که آنها جدای از هم زندگی میکردند و بالاخره این هریتیک بود که رسما اعلام کرد قصد جدایی دارند.

هرتیک همیشه بازیگر هالیوودی رابرت دنیرو را ستایش می کرده است. او عاشق غذاهای چینی است و بهترین مکان برای مسافرت، لندن را انتخاب می کند . در ضمن به رنگهای سفید ، سبز و قهوه ای هم علاقه دارد .
: برای دریافت مشاوره درباره هرتیک روشن فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «هرتیک روشن» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید