کد مطلب:  854 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
چگونه بگویم دوستت دارم؟

چگونه بگویم دوستت دارم؟

خواه به سفر بروید و خواه سورپرایز دیگری داشته باشید این روز سپندارمذگان (روز عشق ایرانی) را برای عشقتان...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
 
 
خواه به سفر بروید و خواه سورپرایز دیگری داشته باشید این روز سپندارمذگان (روز عشق ایرانی) را برای عشقتان جشن بگیرید

 

مال من باش
هنوز هم به مانند روزهای مدرسه گذاشتن یادداشت های عاشقانه به مناسبت روز سپندارمذگان (ولنتاین) دلگرم کننده است . در روز سپندارمذگان اگر که به دوست صمیمی و یا دلداه اتان بگویید که نگرانش هستید هرگز ضرری نخواهد داشت.
 
یک هدیه دست ساز برای او درست کنید
در روز سپندارمذگان با یک هدیه غیر منتظره از دوست تان پذیرایی کنید . برای  غافلگیر کردن دوستتان می توانید از بیسکوییت شانسی های  که خودتان در خانه پخته اید و در آنها هدایایی شخصی قرار داده اید استفاده کنید. یا می توانید هدایا را در داخل شکلاتها قرار داده  و در زیر قلب های شکلاتی مخفیشان کنید.
 
برایش یک آهنگ بسازید
اگر دوستتان به موسیقی علاقه دارد با  هم به کنسرت بروید . هم چنین می توانید گلچینی از آهنگهای مورد علاقه اش را بر روی یک سی دی رایت کرده و به او هدیه دهید یا اینکه با هم به کافه ای که موسیقی زنده پخش می کند بروید.
 
 راهی برای نفوذ به دل وی پیدا کنید 
دعوت از او برای صرف یک ناهار ویژه و یا یک شام دلچسب و یا ارسال پیتزا با شمع های تزیینی به در خانه همگی راهی برای خوشحال کردن یک دوست می باشد . بطور کلی صرف غذا یک راه نفوذ به دل افراد مورد علاقه می باشد.
 
به سفر بروید 
در صورتی که بودجه لازم برای چیدن برنامه یک سفر را دارید  و از لحاظ هزینه مشکلی ندارید یک راه رماتیک چشم انتظار شماست . می توانید با همسر خود به یک منطقه گرمسیری و یا شهری که شما را به مقصد رویایی اتان می برد بروید.
: برای دریافت مشاوره درباره چگونه بگویم دوستت دارم؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «چگونه بگویم دوستت دارم؟» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید