مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  17237 
3 نظر
3 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
چطور در تلگرام گروه بسازیم؟

چطور در تلگرام گروه بسازیم؟

امروزه استفاده از تلگرام به یکی از ضروری ترین بخش زندگی افراد به ویژه در ایران تبدیل شده است و به دلیل همه...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ساخت گروه تلگرام

امروزه استفاده از تلگرام به یکی از ضروری ترین بخش زندگی افراد به ویژه در ایران تبدیل شده است و به دلیل همه گیر شدن تلگرام کمتر کسی از تلفن همراهش برای برقراری ارتباط استفاده می کند! چرا که تلگرام همه این امکانات را به طور رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد. اما یکی دیگر از امکانات تلگرام، ساخت گروه است. معمولا برای انجام کارهای دسته جمعی گروه تلگرام ساخته می شود و یک نفر هم به عنوان ادمین مدیریت گروه را برعهده دارد. پورتال آسمونی در این بخش برای آن دسته از کسانی که می خواهند در مورد ساخت گروه در تلگرام بیشتر بدانند اطلاعات جامع و کاملی عنوان می کند که در ادامه می خوانید.

آموزش ساخت گروه در تلگرام با موبایل یا تبلت

1- به اینترنت متصل شوید .
2- برای ساختن گروه ابتدا از منوی بالای صفحه گزینه More را انتخاب کرده تا منوی سمت چپ صفحه نمایان شود سپس New Group را انخاب کنید.
3- با رفتن به این بخش ، ابتدا اعضای گروه خود را از لیست مخاطبین انتخاب کنید و سپس در مرحله بعدی نام گروه را انتخاب کنید و تنظیمات را تایید کنید . حداکثر ظرفیت یک گروه در نسخه فعلی ، 200 کاربر می باشد .
4- New Secret Chat
توسط این بخش می توانید با مخاطب موردنظرتان چت خصوصی و رمزنگاری شده کنید . برای تایید این نوع چت ، شما باید از طریق این گزینه مخاطب را انتخاب کنید و هنگامی که او آنلاین شد ، ارتباط میان شما برقرار می شود . چت رمزنگاری شده امنیت پیام شما را بالا می برد و حریم خصوصی شما نیز در آن رعایت می شود .
5- New Broudcast List
در این بخش می توانید یک لیست از مخاطبین موردعلاقه خود یا کسانی که با آنان ارتباط بیش تری دارید ، ایجاد کنید .

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره چطور در تلگرام گروه بسازیم؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «چطور در تلگرام گروه بسازیم؟» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید