کد مطلب:  45503 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
خانه هایی با اجاره هایی عجیب، اجاره ماهیانه 40 میلیون تومان

خانه هایی با اجاره هایی عجیب، اجاره ماهیانه 40 میلیون تومان

فرمانیه 1100 متر ویلای نوساز مبله، فوق لوکس با استخر، سونا، جکوزی؛ اجاره ماهیانه 80 میلیون تومان. شهرک غرب 700 متر ویلای لوکس، پنج خوابه، خواب‌های مستر، تراس‌های بزرگ، استخر؛ ماهیانه 65 میلیون تومان.
زمان مطالعه: 2 دقیقه
خانه هایی با اجاره هایی عجیب - houses with Strange rent prices
خانه هایی با اجاره هایی عجیب - houses with Strange rent prices
خانه هایی با اجاره هایی عجیب - houses with Strange rent prices

به گزارش آسمونی: این روزها در داغ‌ترین فصل جابه‌جایی شهر تهران و در شرایطی که نرخ رشد اجاره‌بها در خردادماه 23 درصد اعلام شده و اجاره اغلب آپارتمان‌های معمولی یک تا دو میلیون تومان است، نرخ‌های عجیب و غریبی از اجاره آپارتمان‌های فوق لاکچری شمال پایتخت در آگهی سایت‌های اینترنتی به چشم می‌خورد.

در اقدسیه آپارتمان 350 متری فول امکانات، چهار خوابه، دارای روف گاردن، سالن ورزش، تراس بزرگ، متریال روز اروپا به مبلغ یک میلیارد تومان پول پیش و 50 میلیون تومان اجاره ماهیانه ارائه شده است.

یک پنت‌هاوس 400 متری چهار خوابه در الهیه واقع در طبقه 27 با تراس‌های بزرگ ویودار، چهار پارکینگ و آشپزخانه فول فرنیش به مبلغ 300 میلیون تومان ودیعه و 35 میلیون تومان ماهیانه، اجاره داده می‌شود.

در شهرک غرب نیز برای یک ویلای 700 متری پنج خوابه، دارای تراس‌های بزرگ و قابل چیدمان، استخر فعال، پارکینگ و سوئیت سرایداری مبلغ یک میلیارد تومان پول پیش و 65 میلیون تومان اجاره تعیین شده است.

برای ویلای 1300 متری در لواسان با شش خواب، تریبلکس، چهار تراس با چشم‌انداز عالی، روف گاردن، استخر، سونا، جکوزی، سالن بازی، سوئیت مهمان، سوئیت سرایداری 500 میلیون تومان ودیعه و 75 میلیون تومان اجاره ماهیانه در نظر گرفته شده است.

در ولنجک برای یک آپارتمان 317 متری چهار خوابه دو مستر، با تراس، غرق در نور، دو پارکینگ، استخر سونا جکوزی، سالن ورزش و حیاط مشجر مبلغ 100 میلیون پول پیش و 35 میلیون تومان اجاره ماهیانه تعیین شده است.

آپارتمان 360 متری 10 سال ساخت در فرشته، پنج خوابه با لوکیشن دنج، ویو ابدی، دو پارکینگ، استخر، سونا و جکوزی به مبلغ 300 میلیون تومان ودیعه و 30 میلیون تومان اجاره ماهیانه در نظر گرفته شده است.

یک ویلای 1100 متری نوساز کلیدنخورده مبله در فرمانیه با نمای رومی، حیاط بزرگ مشجر، آشپزخانه فرنیش، استخر، سونا، جکوزی به مبلغ 800 میلیون تومان پول پیش و 80 میلیون تومان ماهیانه، اجاره داده می‌شود.

اینها نمونه‌هایی از صدها آگهی اجاره آپارتمان‌های لوکس تهران در فضای مجازی است و هر لحظه هم فایل جدیدی در این دامنه قیمتی ارائه می‌شود.

دفاتر املاک می‌گویند که تجار ایرانی مقیم اروپا و آمریکا، دوتابعیتی‌ها و خارجی‌ها برای اقامت موقت از این خانه‌های اجاره‌ای استفاده می‌کنند. در اغلب روزهای سال هم خالی هستند. با این حال، مالکان این واحدها آنها را مرتباً آگهی می‌کنند که بتوانند در صورت تصویب قوانین مالیاتی در مجلس، با این توجیه که خانه آگهی شده و اجاره نرفته است از پرداخت مالیات فرار کنند.

یکی از مشاوران املاک واقع در منطقه یک تهران با بیان این‌که آپارتمان‌ها لوکس به ندرت مورد استفاده قرار می‌گیرد، بیان می‌کند: بیش از 90 درصد این خانه‌ها خالی هستند و حتی خانواده‌های مرفه تمایلی به اجاره این آپارتمان‌ها نشان نمی‌دهند.

عمده ویلاها و آپارتمان‌های فوق لاکچری به دو دلیل خالی مانده‌اند؛ گروه اول، خانه‌هایی هستند که صاحبان آنها به قصد فرار مالیاتیِ آینده آنها را به شکل صوری فایل می‌کنند. دسته دوم کسانی هستند که مشتریان خاص از خارج دارند. تجار ایرانی دو تابعیتی، معمولاً مهمانی‌ها و جلسات خود را با شرکای اروپایی و آمریکایی در این خانه‌ها برگزار می‌کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره خانه هایی با اجاره هایی عجیب، اجاره ماهیانه 40 میلیون تومان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «خانه هایی با اجاره هایی عجیب، اجاره ماهیانه 40 میلیون تومان» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید