کد مطلب:  21183 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
حسینی: قرار نیست 2-4 تکرار شود/ خود طاهری درخواست جلسه با بازیکنان را داشت

حسینی: قرار نیست 2-4 تکرار شود/ خود طاهری درخواست جلسه با بازیکنان را داشت

به گزارش آسمونی، سیدجلال حسینی درباره تمرین‌های پرسپولیس قبل از داربی پایتخت اظهار کرد: خدا را شکر...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی، سیدجلال حسینی درباره تمرین‌های پرسپولیس قبل از داربی پایتخت اظهار کرد: خدا را شکر تمرین‌های خوبی داشتیم. ما بازی به بازی بهتر شدیم. به تنها چیزی که فکر می‌کنیم بازی مقابل استقلال است و برای این بازی سخت آماده هستیم.

حسینی: قرار نیست 2-4 تکرار شود/ خود طاهری درخواست جلسه با بازیکنان را داشت
حسینی: قرار نیست 2-4 تکرار شود/ خود طاهری درخواست جلسه با بازیکنان را داشت

کاپیتان پرسپولیس درباره جلسه روز گذشته بازیکنان این تیم با طاهری سرپرست باشگاه گفت: خود طاهری درخواست داشت که با بازیکنان صحبت کند و در این جلسه درباره تمام مسائل صحبت کردیم.

او در ادامه درباره دیدار روز گذشته استقلال مقابل السد که با پیروزی آبی‌های پایتخت به پایان رسید، خاطرنشان کرد: استقلال خیلی تلاش کرد. استقلال، همیشه استقلال است و می‌دانیم بازی سختی مقابل آن‌ها داریم. آن‌ها در چند هفته اخیر نتایج خوبی گرفته‌اند و قطعا روز سختی مقابل آن‌ها داریم. امیدوارم بتوانیم با حمایت تماشاگران و تلاش خودمان در این دیدار پیروز شویم.

او در ادامه گفت: شرایط داربی نسبت به بازی با نفت فرق می‌کند. به نظر من یک بازی زیبا را شاهد خواهیم بود و فکر می‌کنم که استقلال این بار هجومی بازی می‌کند.

سیدجلال درباره غیبت کامیابی نیا در داربی گفت: او بازیکن تاثیرگذاری است و روز یکشنبه جایش خالی است اما تلاش می‌کنیم که جای او را پر کنیم.

کاپیتان پرسپولیس درباره پیوستن کرمی به این تیم هم گفت: هر کسی که پیراهن پرسپولیس را می‌پوشد باید قدرش را بداند. کرمی هم باید بداند که به چه تیمی آمده و امیدوارم که بازیکن تاثیرگذاری باشد.

او درباره پیش‌بینی‌اش از نتیجه داربی گفت: هنوز بازی‌های زیادی تا پایان فصل مانده و اختلاف 9 امتیازی به نظر من زیاد نیست مخصوصا اینکه بازی‌های آسیایی هم به زودی شروع می‌شود و فشردگی بازی‌ها روی شرایط تیم‌ها تاثیر می‌گذارد. ما در داربی به نتیجه فکر نمی‌کنیم و فقط تلاش می‌کنیم تا دستورات کادر فنی را در زمین پیاده کنیم.

حسینی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد نتیجه 4 -2 در بازی برگشت فصل قبل تکرار شود، گفت: اصلا این طور نیست. دیروز همه دیدند که استقلال تیم خوبی شده و مطمئنا بازی سختی مقابل این تیم داریم.

کاپیتان پرسپولیس درباره لیگ قهرمانان آسیا هم گفت:‌ ما در فوتبال‌مان مشکلات زیادی داریم. اول فصل تیم‌ها با بازیکنان مختلف قرارداد می‌بندند اما فکر این روزها را نمی‌کنند. بازی‌های بین‌المللی بسیار سخت است. امیدوارم بازیکنان ایرانی همان شرایطی که در ایران دارند را در بازی‌های آسیایی داشته باشند. سعی می‌کنیم مشکلات را پشت سر بگذاریم و با آمادگی کامل به مصاف حریفان آسیایی خود برویم.

او درباره اینکه گفته می‌شود بازیکنان پرسپولیس مطالبات خود را دریافت نکرده‌اند گفت: خیر، مشکلی از این بابت وجود ندارد و همه چیز به خوبی پیش می‌رود.

حسینی درباره پرداخت نشدن طلب بازیکنان و مربیان فصل گذشته نفت تهران گفت: متاسفانه هیچ‌کس پاسخگو نیست. وقتی از فساد در فوتبال صحبت می‌کنیم این کار عین فساد است. شرکت بهنام پیشرو و وزارت نفت یک شاهت تعیین کرده بودند که تا زمانی که مطالبات پرداخت نشود نتوانند تیمداری کنند اما آن شاهد رفته و نفت هم خیلی راحت بازیکن می‌گیرد. ما هم چون ایرانی هستیم شکایت مان به جایی نمی‌رسد.

او در پایان گفت: طبق برنامه و با تمام وجود کارمان را در آسیا شروع می کنیم و فراتر از چیزی که همه فکر می‌کنند در لیگ قهرمانان پیش می‌رویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

: برای دریافت مشاوره درباره حسینی: قرار نیست 2-4 تکرار شود/ خود طاهری درخواست جلسه با بازیکنان را داشت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «حسینی: قرار نیست 2-4 تکرار شود/ خود طاهری درخواست جلسه با بازیکنان را داشت» در کادر زیر بنویسید :

4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید