کد مطلب:  21261  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به حسینی توهین نکردم/ شکست فصل گذشته را جبران کردیم

به حسینی توهین نکردم/ شکست فصل گذشته را جبران کردیم

به گزارش آسمونی، سیدمهدی رحمتی پس از پیروزی سه بر دو تیمش برابر پرسپولیس تهران گفت: بازی خوبی را شاهد...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، سیدمهدی رحمتی پس از پیروزی سه بر دو تیمش برابر پرسپولیس تهران گفت: بازی خوبی را شاهد بودیم استقلال به آنچه می خواست دست پیدا کرد و توانست در یک دیدار سنگین بازی را با برد به پایان برساند.

به حسینی توهین نکردم/ شکست فصل گذشته را جبران کردیم
به حسینی توهین نکردم/ شکست فصل گذشته را جبران کردیم

وی تاکید کرد: در نیمه اول هجومی بازی کردیم و سه گل خوب هم زدیم اما در نیمه دوم فشار پرسپولیس  روی ما زیاد شد و توانستیم با ارائه یک بازی منطقی به یک برد شیرین دست پیدا کنیم.

وی در خصوص قضاوت فغانی نیز گفت: فغانی را دوست دارم، او یکی از بهترین داورهای فوتبال ماست اما نمی دانم چرا در صحنه قبل از گل خطایی را که روی من انجام شد نگرفت و همان مساله باعث شد کرنر به گل تبدیل شود و من با تمام احترامی که برای فغانی قائلم فکر می کنم اشتباه بزرگی انجام داد.

دروازه بان استقلال در ادامه و در پاسخ به این پرسش که سیدجلال حسینی گفته است شما به او توهین کرده‌اید، گفت: من 5 سال با سیدجلال در تیم ملی بودم و روزهای خوبی را با او سپری کردم اما او روی من خطا کرد، چطور من به او توهین کردم. من فقط به خطایی که روی من رخ داد، اعتراض داشتم و نمی دانم چرا سیدجلال از کوره در رفت و آن اتفاقات به وجود آمد.

رحمتی در پاسخ به این پرسش که سیدجلال معترض بوده و شما باید زودتر زمین را ترک می کردید، گفت: مگر او برای ما تصمیم می گیرد که نظر بدهد من زودتر زمین را ترک کنم یا دیرتر. من باید به گونه‌ای از زمین خارج می شدم که تیمم در ثانیه های پایانی پذیرای شکست نباشد و این بازی را با برد به پایان ببریم.

دروازه بان استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: وقتی بر روی زمین بودم طارمی بالای سرم آمد و به من گفت جان بچه هایت بلند شو تا بازی را ادامه بدهیم و من به خاطر قسمی که داد برخاستم و بازی را ادامه دادم اما نمی دانم سیدجلال چرا اینگونه مصاحبه کرده است.

رحمتی در پایان خاطرنشان کرد: ما جبران شکست فصل پیش را کردیم و من هم به هواداران قول داده بودم که آن را جبران کنم.

منبع: خبرگزاری مهر

: برای دریافت مشاوره درباره به حسینی توهین نکردم/ شکست فصل گذشته را جبران کردیم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «به حسینی توهین نکردم/ شکست فصل گذشته را جبران کردیم» در کادر زیر بنویسید :

8 - 2 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید