کد مطلب: 19735 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حسین خانی به مدال برنز دست پیدا کرد

حسین خانی به مدال برنز دست پیدا کرد

به گزارش آسمونی، رقابت های جهانی کشتی در اوزان غیر المپیکی از دیروز (شنبه) در شهر بوداپست مجارستان در حال...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، رقابت های جهانی کشتی در اوزان غیر المپیکی از دیروز (شنبه) در شهر بوداپست مجارستان در حال برگزاری است و امشب به پایان می رسد. در مسابقات کشتی آزاد و در وزن 70 کیلوگرم که امروز برگزار شد مصطفی حسین خانی صاحب مدال برنز شد.

2106250
2106250 حسین خانی در دور نخست در حالی که در تایم نخست 9 بر صفر، از آمیت کومار هندی پیش بود، با توجه به اینکه این کشتی گیر بدلیل مصدومیت از مچ پا به کشتی ادامه نداد، پیروز میدان شد، حسین خانی در دور دوم به مصاف یاکوب گور از ترکیه رفت و با نتیجه 2 بر صفر از سد وی گذشت.

وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف ماگومد قربان علی اف دارنده مدال برنز جهان از روسیه رفت و با نتیجه 8 بر صفر مغلوب این کشتی گیر شد، اما با توجه به حضور این کشتی گیر روس در دیدار فینال حسین خانی به گروه شانس مجدد رفت. وی در این مرحله با نتیجه 4 بر 2 از سد میروسلاو کایروف از بلغارستان گذشت و راهی دیدار رده بندی شد.

حسین خانی برای کسب مدال برنز به مصاف رشید قربان اف کشتی گیر مطرح ازبکستانی رفت و در حالی که چشمانش بعلت مصدومیت متورم نیز شده بود در یک کشتی حساس و نفسگیر با نتیجه یک بر یک به پیروزی رسید و به مدال برنز رسید.

منبع: خبرگزاری مهر

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «حسین خانی به مدال برنز دست پیدا کرد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 2 = ?