کد مطلب:  6261 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
میزبانی جزیره هرمز برای یک پروژه جهانی هنری

میزبانی جزیره هرمز برای یک پروژه جهانی هنری

1393/03/10 آسمونی : احمد نادعلیان از میزبانی جزیره هرمز برای برگزاری آثار هنرمندان دنیا در پروژه جهانی «هنر...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

1393/03/10

آسمونی : احمد نادعلیان از میزبانی جزیره هرمز برای برگزاری آثار هنرمندان دنیا در پروژه جهانی «هنر کوچرو» در سال 2015 خبر داد.

این هنرمند محیطی اظهار کرد: امسال نمایشگاه پروژه جهانی هنر کوچرو (نمدیک آرت) GNAP در شهر گونگجو کره جنوبی برگزار شد. این پروژه به مدیریت کو سونگ هیون -مدیر گروه هنری یاتو- در گالری مرکز هنر محیطی گومگانگ برپا شد و 30 اردیبهشت ماه به کار خود پایان داد.

او افزود: این نمایشگاه با حضور 19 هنرمند کره ای و 11 هنرمند خارجی برگزار شده بود که از طرف ایران محمود مکتبی در این برنامه شرکت داشت.

نادعلیان درباره انتخاب جزیره هرمز برای میزبانی این برنامه در سال آینده اظهار کرد: محمود مکتبی در طول این برنامه 20 روزه، یک سخنرانی کوتاه درباره معرفی مجموعه آثار شخصی و سایر هنرمندان هنرمحیطی در ایران همراه با نمایش برگزیده‌ای از آثار داشت. همچنین بخش ویژه‌ای از این سخنرانی به هرمز و مرکز بین‌المللی پردیس در ایران اختصاص داشت و هرمز به عنوان شهر بعدی انتخاب شده برای برگزاری پروژه جهانی «هنر کوچرو» معرفی شد.

او ادامه داد: با توجه به بازتاب‌های خوبی که از سوی هنرمندان حاضر و مسؤولان برگزاری این پروژه دیده شده، امیدوار هستیم برنامه بسیار خوبی در ایران به همت مرکز هنری پردیس داشته باشیم.

این هنرمند همچنین عنوان کرد: پروژه هنر کوچکرو در سال 2015 در ایران و شهر هرمز، سال 2016 در آفریقای جنوبی، سال 2017 در اروپا و سال 2018 در آمریکا ادامه خواهد یافت و هنرمندان جدید به جمع حاضر اضافه خواهند شد.

احمد نادعلیان که سال گذشته برای همایش بین‌المللی مدیران هنر طبیعت که در دانشگاه کنجو (Kongju) برگزار شده بود، در سفر به کره جنوبی، ضمن ارائه مقاله‌ای فعالیت‌های مرکز پردیس را در 17 سال گذشته معرفی کرد.

در سال‌های گذشته مرکز «یاتو» همکاری فعالی با مرکز پردیس داشته است و ضمن برگزاری نمایشگاه از آثار هنرمندان ایرانی آثار آنان را به صورت مجلد و تقویم به چاپ رسانیده است. در سفر اخیر احمد ناعلیان یکی از داورانی بود که برای انتخاب هنرمندان سال آینده در داوری شرکت داشت.

: برای دریافت مشاوره درباره میزبانی جزیره هرمز برای یک پروژه جهانی هنری فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «میزبانی جزیره هرمز برای یک پروژه جهانی هنری» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید