کد مطلب:  21518 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
«امید»ها زوج طلایی «آبی»ها در مرکز میدان

«امید»ها زوج طلایی «آبی»ها در مرکز میدان

به گزارش آسمونی، از روزی که امید نورافکن با یک تغییر پست به هافبک دفاعی منتقل شد و تبدیل به زوج امید...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، از روزی که امید نورافکن با یک تغییر پست به هافبک دفاعی منتقل شد و تبدیل به زوج امید ابراهیمی در مرکز میدان آبی‌ها شد، این تیم دچار تحولی بزرگ شد. حالا امید نورافکن و امید ابراهیمی زوجی طلایی در خط میانی استقلال تشکیل داده اند و در کنار هم وزنه مالکیت توپ را در اغلب بازی‌های آبی پوشان به سود این تیم سنگین می‌کنند.

«امید»ها زوج طلایی «آبی»ها در مرکز میدان
«امید»ها زوج طلایی «آبی»ها در مرکز میدان

در حالی که شاگردان منصوریان شب چندان پر فروغی را برابر تیم الاهلی امارات تجربه نکردند، امیدهای استقلال مثل همیشه خوش درخشیدند و پر فروغ بودند. امید ابراهیمی به جز گل بسیار زیبایی که وارد دروازه الاهلی کرد، در طول نود دقیقه حضورش در این میدان با بیشترین لمس توپ، پر کار ترین بازیکن استقلال در میدان بود. 

ابراهیمی در طول نود دقیقه دیدار تیمش با الاهلی، 60 بار اقدام به ارسال پاس کرد که از این تعداد، 51 پاس وی سالم به مقصد رسید تا آمار فوق العاده 85 درصد پاس سالم از او به جا بماند. 

بعد از امید ابراهیمی، امید نورافکن هم آمار قابل توجهی از خود به جای گذاشت. هافبک 19 ساله آبی پوشان در جریان این دیدار 3 بار قطع توپ داشت و 9 بار اقدام به توپگیری کرد. این بازیکن 51 بار به هم تیمی هایش پاس داد که از این تعداد 41 پاس او سالم به مقصد رسید.

نظر خود را درباره ««امید»ها زوج طلایی «آبی»ها در مرکز میدان» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید