کد مطلب:  25741 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 5 دقیقه
افتخاری:درباره منصوریان از لفظ اخراج استفاده نکنید، تصمیم گرفتیم او را مدیریت کنیم

افتخاری:درباره منصوریان از لفظ اخراج استفاده نکنید، تصمیم گرفتیم او را مدیریت کنیم

به گزارش آسمونی ، سیدرضا افتخاری پس از جلسه هیأت مدیره باشگاه در جمع خبرنگاران گفت:اگر منصوریان در 2 بازی...
زمان مطالعه: 5 دقیقه
افتخاری:درباره منصوریان از لفظ اخراج استفاده نکنید، تصمیم گرفتیم او را مدیریت کنیم
افتخاری:درباره منصوریان از لفظ اخراج استفاده نکنید، تصمیم گرفتیم او را مدیریت کنیم

به گزارش آسمونی ، سیدرضا افتخاری پس از جلسه هیأت مدیره باشگاه در جمع خبرنگاران گفت:

اگر منصوریان در 2 بازی آینده نتیجه بگیرد به کارش ادامه می‌دهد و اگر نتیجه نگیرد بعد از 2 جلسه هیأت مدیره باشگاه تصمیم‌گیری خواهد کرد.


وی در مورد اینکه یعنی اگر منصوریان نتیجه نگیرد اخراج می‌شود و مربی دیگری می‌آید، گفت:

امیدوارم این اتفاق نیفتد. کلمه اخراج را در مورد او به کار نبرید ما می‌خواهیم به منصوریان فرصت بدهیم بیشتر هم من این تمایل را دارم او فصل گذشته زحمات زیادی کشیده اخلاقاً هم درست نیست چنین کاری کنیم. نباید همه تقصیرها را به گردن منصوریان بیندازیم. چند بازیکن کلیدی او مصدوم شده بودند.


وی تأکید کرد:

همان طور که گفتم نباید همه تقصیرها را گردن سرمربی تیم بیندازیم. ما در ابتدای فصل بدشانسی آوردیم ولی ان‌شاءالله بازی با گل‌گهر و پارس جنوبی را می‌بریم و به این موضوع خوش‌بین هستیم.


افتخاری در خصوص اینکه زمانی مدعی شده در صورت نتیجه نگرفتن مربی خارجی به استقلال می‌آید، گفت:

اولاً که سخنگوی باشگاه من هستم و بایدی وجود ندارد! ما باید به تیم کمک کنیم و اینجا خط و نشان هم برای هم نمی‌کشیم.


مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا منظورش با زمانی است یا خیر، گفت:

زمانی یا هر شخص دیگری که می‌خواهد باشد! منصوریان سال قبل زحمات زیادی کشیده و نایب قهرمانی و برد دربی و همچنین بازی‌های آسیایی را فراموش نکرده‌ایم اگر به خاطر 2 باخت قرار باشد مربی عوض کنیم سنگ روی سنگ بند نمی‌شود. ما در بازی با استقلال خوزستان 2 گل و پنالتی‌مان نادیده گرفته شد ولی حالا مطمئن هستم که برمی‌گردیم و با اضافه شدن بازیکنانی مثل ابراهیمی، پادوانی و باقری شرایط عوض می‌شود. من اعتقاد دارم تیم نتیجه می‌گیرد اما اگر نگرفت فکری اساسی خواهیم کرد. الان نمی‌شود گفت تیم ببازد مربی اخراج می‌شود. اصلاً این حرف‌ها را نزنید. ما می‌گوییم تیم می‌برد و موفق می‌شود اگر نشد آن وقت در مورد این مسائل صحبت می‌کنیم.


افتخاری در مورد وضعیت قریب در هیأت مدیره گفت:

دیروز با سلطانی‌فر وزیر ورزش جلسه داشتم و در مورد هیأت مدیره با ایشان صحبت کردم ایشان هم ابلاغ اعضای هیأت مدیره را امضا کردند من هم ابلاغ‌ها را امروز تقدیم اعضا کردم تا قانومند کارشان را شروع کنند ابلاغ قریب هم امضا شده اما طبق اساسنامه وقتی شخصی در چهار جلسه هیأت مدیره غایب باشد در این مورد شخص وزیر باید تصمیم بگیرند. من اطلاعی از وضعیت قریب نداریم بهتر است از خودشان بپرسید من بارها در این مورد همین مسئله را گفتم اما گزارش این مسئله را به وزیر داده‌ام. وقتی یک عضو هیأت مدیره چهار جلسه غیبت داشته باشد از هیأت مدیره خارج می‌شود.


مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد اینکه ظاهراً قریب پیشنهاد دعوت از نظری جویباری و همکاری با او را داده است گفت:

مگر می‌شود او در جلسه نباشد و پیشنهاد بدهد. پیشنهادی در مورد نظری جویباری نداشته‌ایم. طبق اساسنامه هم عزل و نصب در باشگاه در اختیار مدیرعامل است. من شخص توفیقی را برای معاونت باشگاه انتخاب کرده‌ام زیرا همواره در کارها به ما کمک می‌کند و حضور فیزیکی دارند و ما را همراهی می‌کنند و از زحماتش هم متشکریم.

افتخاری در مورد جلسه‌ای که با منصوریان داشته و اینکه شایعه درگیری او با منصوریان هم منتشر شده است، گفت:

نه. چنین چیزی نیست من اهل درگیری نیستیم روحیه‌ام با درگیری جور در نمی‌آید باید نکاتی به منصوریان می‌گفتم و اعضای هیأت مدیره نکاتی به من گفتند که من هم آن را به منصوریان منتقل کردم در واقع تصمیم گرفته‌ایم خودمان سرمربی تیم را مدیریت کنیم و برخی مسائل را به او گوشزد کردیم جایز نیست وارد ریز این مسائل شوم اما ایشان هم این مسائل را پذیرفت و قرار شد با من و هیأت مدیره همکاری بیشتری داشته باشد و ما را در جریان تصمیماتش بگذارد. قصدمان کمک کردن به سرمربی است. گفتم از نظر اخلاقی هم درست نیست که زحمات منصوریان را فراموش کنیم. او برای باشگاه استقلال زحمت کشیده صبح و عصر به طور مداوم در تمرینات حضور داشته است. مطمئناً در بازی‌های آینده نتیجه می‌گیرد البته اشتباهاتی هم داشته که آن اشتباهات را دیگر تکرار نخواهد کرد.


وی در مورد انتخاب جایگزین برای منصوریان گفت:

ما می‌خواهیم یک تیمی را تحت نظر داشته باشیم تا اگر نتوانستیم با منصوریان کار کنیم یا منصوریان به هر دلیلی نتوانست با ما کار کند یک تیم آماده داشته باشیم تا جایگزین کنیم. می‌خواهیم تحقیقاتی را هم انجام بدهیم اما این تحقیقات به منزله عوض کردن منصوریان نیست.


افتخاری در مورد شایعه حضور دالیچ در استقلال گفت:

هیچ‌کدام از این اسامی که تا به حال معرفی شده‌اند با باشگاه صحبت نکرده‌اند لازم هم نمی‌بینیم که وارد مذاکره شویم. در آینده ممکن است تحقیقاتی انجام بدهیم و مذاکراتی را هم انجام بدهیم تا یک تیم تحت نظر داشته باشیم. 


افتخاری در ادامه تاکید کرد:

ماندن منصوریان بستگی به عملکرد خودش دارد. اگر نتیجه بگیرد حمایت هم می‌شود ولی اگر نتیجه نگیرد فکر نمی‌کنم در این فضا دیگر بازی کند. 


وی در پاسخ به این سؤال که آیا جریمه‌ای برای بازیکنان در نظر گرفته خواهد شد یا خیر،‌گفت:

اتفاقا در این مورد صحبت شد که اگر بازیکنان پاداش می‌گیرند جریمه و تنبیه هم برایشان در نظر گرفته شود. 


خبرنگاری گفت ظاهرا مسئولان استقلال مدعی شده‌اند که مرحوم پورحیدری را نمی‌شناسند و مطالبات وی را نمی‌دهند که افتخاری پاسخ داد:

هیچ کسی از مدیران استقلال جرات ندارد بگوید پورحیدری را نمی‌شناسد. اتفاقا پورحیدری از استقلال طلبکار است و هفته آینده که قرار است به بازیکنان پول پرداخت شود به خانواده پورحیدری هم بخشی از مطالباتش پرداخت خواهد شد.


مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص چنددستگی تماشاگران این تیم گفت:

این مسائل طبیعی است چون تیم نتیجه نگرفته است. من هم باشم عصبانی می‌شوم وقتی تیمم نتیجه نگیرد. بازی‌های بعد ما در تهران است و شما یکپارچگی و همبستگی را خواهید دید. به نظرم باید حرفه‌ای به موضوع نگاه کرد. تماشاگران بارسا وقتی تیم‌شان می‌بازد سرود می‌سازند و در حمایت از بارسا چنین اقداماتی می‌کنند. این فرهنگی است که در ایران هم باید جا بیفتد. اینطور نباشد که بگوییم اگر منصوریان عوض شود، کار درست می‌شود. ما اگر هر مربی را بیاوریم چند ماه زمان می‌برد تا با تیم کار کند. حالا اگر منصوریان نتوانست با تیم نتیجه بگیرد آن بحثش جدا است که به آن رسیدگی می‌شود.


افتخاری در خصوص اینکه اگر استقلال چند بازی را برد و دوباره باخت آیا این مباحث مطرح می‌شود یا خیر، گفت:

ما امسال تیم خوبی بستیم ولی از همان بازی اول به تیم شوک روانی وارد شد. 3 بازیکن ما در مسابقه اول محروم شدند و در بازی دوم گل‌های ما را نادیده گرفتند. اگر تیم 2 بازی را ببرد مثل پارسال که همه تیم‌ها را با 3 گل می‌بردیم امسال هم این اتفاق تکرار می‌شود. ما مهره‌های خوبی جذب کردیم و قبول کنید کادر فنی به تیم هنوز مسلط نشده اما به موفقیت تیم خوشبین هستم.

منبع: 90tv

نظر خود را درباره «افتخاری:درباره منصوریان از لفظ اخراج استفاده نکنید، تصمیم گرفتیم او را مدیریت کنیم» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید