کد مطلب:  16125 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
زنان هالیوود و نامزدهای جوان خود

زنان هالیوود و نامزدهای جوان خود

آسمونی مطلبی در سایت قرار داده تا شما نوع دیگری از دنیای هالیوودی ها را ببینید !هنگامی که صحبت از عشق و...
زمان مطالعه: 3 دقیقه

آسمونی مطلبی در سایت قرار داده تا شما نوع دیگری از دنیای هالیوودی ها را ببینید !

هنگامی که صحبت از عشق و عاشقی می شود، برخی افراد مانند ستاره های هالیوود، سن را نادیده می گیرند و با مردهای کوچک تر از خودشان ارتباط عاطفی بر قرار می کنند.

ساندرا
ساندرا

- ساندرا بولاک- Sandra Bullock

شاید ندانید اما ساندرا بولاک بیشتر مواقع با مردان جوان تر از خودش ارتباط دارد طوری که جوان ترین عشق زندگی او، ryan gosling رایان گاسلینگ، 16 سال از خودش کوچک تر بود. این بازیگر برنده جایزه اسکار، پس از طلاق از همسرش جسی جیمز jesse james که تنها 5 سال از او کوچک تر بود، با رایان رینولدز ryan reynolds، با اختلاف سنی 10 سال، آشنا شد. با توجه به رفتار، دید مثبت و انرژی وافر ساندرا بولاک نسبت به زندگی، جای تعجبی ندارد که او با افرادی جوان تر از خود قرار ملاقات بگذارد. او در این باره به نظرات دیگران نیز توجهی نمی کند و اعتقاد دارد که نباید روابط عاطفی را فدای سن و سال کرد.

r-JUSTIN-TIMBERLAKE-CAMERON-DIAZ-large570
r-JUSTIN-TIMBERLAKE-CAMERON-DIAZ-large570

- کامرون دیاز- Cameron Diaz

او قبل از ملاقات اش در سال 2003 با جاستین تیمبرلیک justin timberlake که 9 سال از خودش کوچک تر بود، به مردان جوان تر از خود تمایلی نداشت. آنها به مدت 4 سال در کنار هم بودند تا این که کامرون دیاز به این نتیجه رسید که اختلاف سن آنها فشار زیادی بر وی وارد کرده است. او می گوید: «این اولین باری نیست که دو نفر به خاطر عشق، نه اختلاف سنی، به هم جذب می شوند.» اگر چه او تصمیم گرفت که دیگر با مردی جوان تر از خود ملاقات نکند اما در نهایت با  بنجی مادن benji madden خواننده 35 ساله ازدواج کرد.

 

jenifer . mayer
jenifer . mayer

-جنیفر آنیستون- Jennifer Aniston

این بازیگر که علاقه خاصی به ملاقات با مردان کوچک تر از خود دارد، اکنون با جاستین ثرو justin theroux که 2 سال از او کوچک تر است، نامزد شده است. کوچک ترین معشوقه او جان مایر john mayer بود که 9 سال از خودش جوان تر بود. جنیفر آنیستون رابطه خود با جان مایر در سال 2008 آغاز کرد اما در سال 2009 به دلیل اختلاف سنی از او جدا شد. جان مایر گفت: «من نمی توانستم این حقیقت را که 9 سال از کوچک تر هستم تغییر دهم، به همین دلیل از هم جدا شدیم.»

_lewis_hamilton_nicole_scherzinger
_lewis_hamilton_nicole_scherzinger

- نیکول شرزینگر- nicole scherzinger

این مجری برنامه تلویزیونی و خواننده سرشناس برای قرار ملاقات های خود با مردان، به سن آنها توجهی ندارد. زمانی که او با راننده فرمول یک لوئیز همیلتون lewis hamilton، که 6 سال از خودش کوچک تر بود، در سال 2008 آشنا شد، دریافت که اختلاف سنی نمی تواند مانعی بر سر راه آشنایی افراد با یکدیگر شود. او در این باره چنین می گوید: «من هیچ وقت فکر نمی کنم که لوئیز از من کوچیک تر است زیرا آنچه برای من اهمیت دارد احساسات است. حتی گاهی فکر می کنم که او از من بزرگ تر است.»

Paris-Hilton-River-Viiperi
Paris-Hilton-River-Viiperi

- پاریس هیلتون- Paris Hilton

او پس از ملاقات ریور ویپری river viiperi ، مدل اسپانیایی که 11 سال از او کوچک تر بود، اعتراف کرد که می خواهد با مردی کوچک تر از خودش تشکیل خانواده دهد. او می گوید: «به نظر من با عشق است که یک خانواده شکل می گیرد، نه سن. من واقعا خوشبختم که او را ملاقات کردم. او با من مانند یک پرنسس رفتار می کند.»

زنان هالیوود و نامزدهای جوان خود
زنان هالیوود و نامزدهای جوان خود

- دمی مور- Demi Moore

او در سال 2003 با اشتون کوچر ashton kutcher که 15 سال از او جوان تر بود، آشنا شد. آنها در سال 2005 با هم ازدواج و به مدت 5 سال با هم زندگی کردند. اما این تمام ماجرا نیست. دمی مور همچنان مردان جوان تر از خودش را به عنوان معشوقه انتخاب می کند.

hollywood-women-like-young-boys
hollywood-women-like-young-boys

- جنیفر لوپز- Jennifer Lopez

از آنجا که جنیفر لوپز تا به حال با مردی جوان تر از خود قرار ملاقات نگذاشت، ارتباط وی با کاسپر اسمارت casper smart که 18 سال از او کوچک تر بود، موجب تعجب همگان شد. او می گوید: «من به دنبال فردی جوان تر از خود نبودم اما زمانی که کاسپر به من علاقه نشان داد، همه چیز تغییر کرد.»

Guy-Ritchie-Madonna
Guy-Ritchie-Madonna

- مدونا- Madonna

این خواننده مشهور پاپ همیشه تابوها را شکسته است. او ادعا می کند که پس از 30 سال تجربه در زمینه خوانندگی، حال این حق را دارد که کارهای مورد علاقه خود را هر چند عجیب، انجام دهد. او با مردان کوچک تر از خود ارتباط برقرار می کند و از حرف های مردم هم ترسی به دل راه نمی دهد. او در مصاحبه ای می گوید: «من زن تنهایی هستم که 4 فرزند دارم. بنابراین باید خودم را با دنیای بیرون هماهنگ کنم. مردان بزرگ تر از من خیلی ماجراجو و فعال نیستند به همین دلیل جوان تر را بیشتر می پسندم.» همسر قبلی او گای ریچی guy ritchie بود که 10 سال از او جوان تر بود.

 

: برای دریافت مشاوره درباره زنان هالیوود و نامزدهای جوان خود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «زنان هالیوود و نامزدهای جوان خود» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید