شرایط برگزاری نمایشگاه ‌های تخصصی/ برگزاری نمایشگاه بهاره ممنوع | آسمونی
کد مطلب: 57519 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شرایط برگزاری نمایشگاه ‌های تخصصی/ برگزاری نمایشگاه بهاره ممنوع

شرایط برگزاری نمایشگاه ‌های تخصصی/ برگزاری نمایشگاه بهاره ممنوع

رئیس اتاق اصناف ایران از وزارت صمت خواست که از صدور مجوز برای برگزاری نمایشگاه های پایان سال خودداری کند.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

اتاق اصناف ایران طی اطلاعیه ‌ای اعلام کرد که مجوز برگزاری نمایشگاه‌ های تخصصی در مناطق زرد و نارنجی با شرایط مشخص، صادر شده، اما برگزاری نمایشگاه بهاره ممنوع است.

به گزارش آسمونی به نقل از ایسنا، اتاق اصناف ایران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که "پس از وقفه‌ای نسبتا طولانی با عنایت ویژه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا و دفتر رئیس جمهوری، وزرای صمت و کشور و نیز مجوز رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر اجازه برپایی نمایشگاه‌های تخصصی در مناطق زرد و نارنجی کرونا، نمایشگاه‌های تخصصی با هدف جهش تولید، توسعه صادرات و معرفی دستاوردها و تولیدات صنعتی، معدنی و کشاورزی ایران با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و نظارت گروه‌های غربالگری ستاد ملی کرونا و صرفا با حضور بازدیدکنندگان مدعو و متخصص برگزار می‌شود".

تاکید می‌شود برپایی نمایشگاه‌های فروش که معمولا توسط دستگاه‌ها در بازارچه‌های عرضه مستقیم کالا و در جهت تنظیم بازار خصوصا بازار شب عید برگزار می‌شود از جمله نمایشگاه‌های بهاره تا اطلاع ثانوی به هیچ وجه مجاز نخواهد بود.

پیش‌تر هم رئیس اتاق اصناف ایران از وزارت صمت خواسته بود که از صدور مجوز برای برگزاری نمایشگاه های پایان سال خودداری کند، چرا که نمایشگاه‌های بهاره سهم بازار اصناف را خواهند برد، آسیب بیشتری به صنوف وارد می‌کند و به دلیل تجمع در نمایشگاه‌ها، کنترل و رعایت پروتکل‌ها مشکل‌تر است.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره شرایط برگزاری نمایشگاه ‌های تخصصی/ برگزاری نمایشگاه بهاره ممنوع فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

ثبت نظر درباره «شرایط برگزاری نمایشگاه ‌های تخصصی/ برگزاری نمایشگاه بهاره ممنوع»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 6 = ?