کد مطلب:  39199 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی حسام منظور

بیوگرافی حسام منظور

حسام منظور بعد از پخش چند قسمت از سریال بانوی عمارت به شهرت رسید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

حسام منظور بازیگر سینما و تلویزیون است وی یکی از بازیگران نقش های اصلی سریال بانوی عمارت، بازیگر نقش ارسلان میرزا است که برای اولین بار در تلویزیون و در یک سریال جلوی دوربین رفت. با آسمونی همراه باشید و بیوگرافی حسام منظور را ببینید.

hesam-manzour
حسام منظور

بیوگرافی حسام منظور

حسام منظور بازیگر نقش ارسلان میرزا در سریال بانوی عمارت است که یکی از چهره های فعال و شناخته شده تئاتر است. او متولد 18 آذر ماه سال 1359 در شهر تهران است . حسام منظور بازیگر و مدرس دانشگاه، تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس به اتمام رسانده است. او از مدرسین تئاتر در دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد است. منظور بازیگری حرفه‌ای تاتر را از سال 1382 آغاز کرد و کاندیدای دریافت بهترین بازیگر مرد سال 1388 برای نمایش “مکبث” و برنده جایزه بهترین بازیگر مرد سال 1395 برای نمایش “اودیسه” شده است. او برای اولین بار در فیلم سینمایی تلفن همراه آقای رئیس جمهور و ربوده شده جلوی دوربین رفت و بازی در سریال بانوی عمارت اولین تجربه تلویزیونی این هنرمند است .

بیوگرافی حسام منظور ، بازیگر نقش ارسلان میرزا در سریال بانوی عمارت
حسام منظور ، بازیگر نقش ارسلان میرزا در سریال بانوی عمارت

موضوع سریال بانوی عمارت : داستان سریال بانوی عمارت یک ملودرام عاشقانه ای از مقطع تاریخی دوره قاجار را روایت می کند که در لایه های زیرین آن به شرایط اجتماعی و سیاسی آن زمان نیز می پردازد و  در این بستر به مهمترین حادثه سیاسی آن زمان یعنی ترور ناصرالدین شاه توسط میرزا رضا کرمانی هم پرداخته می‌شود.

hesam-manzour
hesam-manzour

حسام منظور بازیگر نقش ارسلان میرزای قاجار است که شیفته دختری به نام فخرالزمان با بازی مریم مومن میشود و برای به دست آوردن او هرکاری انجام میدهد. این ازدواج دوم اوست که از همسر اولش فرزند هم دارد.

hesam-manzour
hesam-manzour
: برای دریافت مشاوره درباره بیوگرافی حسام منظور فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بیوگرافی حسام منظور» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید