کد مطلب: 53442 درج نظر
اهمیت داشتن سایت نسبت به اینستاگرام
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سایت شما نماد اعتماد شما است. و این مهمترین برتری و اهمیت سایت نسبت به اینستاگرام است.

اهمیت داشتن سایت نسبت به اینستاگرام

در سال‌های اخیر گرایش مردم به استفاده از شبکه‌های اجتماعی بیشتر شده. در این میان یکی از شبکه‌های اجتماعی که بیشتر از بقیه مورد توجه قرار گرفته و از هر سن و قشری در آن فعالیت دارند، اینستاگرام است.

معایب اینستاگرام نسبت به سایت

1- دسته‌بندی برای محصولات‌: قرار دادن محصولات در دسته‌های مشخص در سایت، به کاربران کمک می‌کند که راحت‌تر محصول موردنظرشان را پیدا کنند؛ اما این امکان در اینستاگرام وجود ندارد.

2- امکان بروزرسانی محصولات: قیمت کالاها و موجودی آن‌ها و یا تصاویر، مدام در حال تغییر است و شما می‌توانید در سایت، پست مورد نظرتان را در هر زمانی آپدیت کنید.

3- همیشه در دسترس است: سایت کاری شما در شبانه‌روز در دسترس است و فیلتر نمی‌شود ولی شبکه‌های اجتماعی، هر لحظه ممکن است از دسترس خارج و یا همانند تلگرام فیلتر شوند و یا حتی با یک اشتباه حذف شوند و روزی تمام زحمات شما به هدر برود.

4- دیده شدن بیشتر: سایت شما قابلیت افزایش رتبه در صفحه اول گوگل دارد و باعث دیده شدن محصولات و خدمات شما و آشنایی بیشتر مشتری‌ها خواهد شد.

5- امکان فروش آنلاین و خرید با درگاه بانکی: با وجود درگاه‌های پرداخت دیگر نیازی به پیگیری مبالغ پرداخت شده از سمت مشتری‌ها نخواهید داشت و همه‌چیز (از ساعت پرداخت گرفته تا مبلغ واریزی) در پنل کاربری که بانک‌ها در اختیارتان می‌گذارند واضح و مشخص است. 6_اعتماد: سایت شما نماد اعتماد شما است. و این مهمترین برتری و اهمیت سایت نسبت به اینستاگرام است.

  طراحی سایت را به آسمونی بسپارید02144704941

 

ثبت نظر درباره «اهمیت داشتن سایت نسبت به اینستاگرام»

برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید


ورود به سایت