کد مطلب:  21351  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هاشمی: کمیته ملی المپیک در کنار وزارت ورزش و جوانان است

هاشمی: کمیته ملی المپیک در کنار وزارت ورزش و جوانان است

به گزارش آسمونی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، کیومرث هاشمی عصر امروز در جلسه مشترک روسای...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، کیومرث هاشمی عصر امروز در جلسه مشترک روسای فدراسیون ها با وزیر ورزش و جوانان، با تشکر از سلطانی فر جهت ایجاد فضای صلح و آرامش در جامعه ورزش کشور گفت: ما در کمیته ملی المپیک به عنوان بخشی از بدنه ورزش در کنار وزارت ورزش و جوانان هستیم و از زمان حضور دکتر سلطانی فر نشست های خوبی به ویژه در خصوص ستاد بازی های المپیک و پارالمپیک برگزار شده و امیدواریم این نشست ها حداقل ماهی یک بار برگزار شود تا با تفاهم با آقای داورزنی مشکلات فدراسیون ها را به حداقل برسانیم.

هاشمی: کمیته ملی المپیک در کنار وزارت ورزش و جوانان است
هاشمی: کمیته ملی المپیک در کنار وزارت ورزش و جوانان است

وی اصلاح اساسنامه کمیته ملی المپیک را موضوع بسیار مهمی دانست و گفت: ما همه در یک کشتی هستیم و اگر ورزش آسیبی ببیند ما همه آسیب می بینیم. همچنین در حال تنظیم تفاهم نامه مالی سه جانبه بین کمیته ملی المپیک، وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون ها هستیم که گام بسیار مهمی در تعامل دو طرف است. کمیته ملی المپیک در کنار وزارت ورزش و جوانان است.

هاشمی در پایان پیشنهاد داد جلسه آینده روسای فدراسیون ها جهت ایجاد فضای همدلی بیشتر به میزبانی کمیته ملی المپیک برگزار شود که این پیشنهاد با موافقت وزیر ورزش و جوانان همراه شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

: برای دریافت مشاوره درباره هاشمی: کمیته ملی المپیک در کنار وزارت ورزش و جوانان است فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «هاشمی: کمیته ملی المپیک در کنار وزارت ورزش و جوانان است» در کادر زیر بنویسید :

3 * 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید