کد مطلب: 10436 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برد سخت لهستان مقابل آمریکا (بلیط پرواز به برزیل کنسل شد)

برد سخت لهستان مقابل آمریکا (بلیط پرواز به برزیل کنسل شد)

تیم ملی والیبال لهستان با کسب پیروزی برابر آمریکا در دیدار نخست هفته هشتم لیگ جهانی به همراه آمریکا به مرحله...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

hard-win-against-poland-america

تیم ملی والیبال لهستان با کسب پیروزی برابر آمریکا در دیدار نخست هفته هشتم لیگ جهانی به همراه آمریکا به مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال صعود کرد.
به گزارش آسمونی، دو تیم آمریکا و لهستان در حالی در چارچوب هفته هشتم لیگ جهانی به مصاف یکدیگر رفتند که لهستانی های میزبان برای نهایی شدن صعودشان به مرحله نهایی لیگ جهانی، تنها به دو امتیاز نیاز داشتند.
ملی پوشان لهستان در این مسابقه سه بر دو برابر آمریکا پیروز شدند و با کسب دو امتیاز جشن صعود و پیروزی گرفتند.
تیم لهستان با شکست آمریکا هشتمین برد خود را در لیگ جهانی کسب کرد و با 2 امتیاز این برد نزدیک خانگی، جمع امتیازاتش را به عدد 22 رساند و خیال خود را برای حضور در مرحله نهایی لیگ جهانی راحت کرد. آمریکا نیز با وجود باخت برابر لهستان همچنان با 24 امتیاز صدرنشین است و لهستان نیز با 22 امتیاز به همراه این تیم راهی مرحله نهایی شد. تیم‌های ایران و روسیه نیز با 18 و 2 امتیاز در مکان‌های سوم و چهارم جدول باقی ماندند.
بدین ترتیب دیدار دوم تیم‌های ملی ایران و روسیه که از ساعت 21 امروز در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار می‌شود کاملا تشریفاتی خواهد بود و تیم ایران شانسی برای حضور در مرحله نهایی نخواهد داشت.
در مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال سه تیم از گروه A سطح یک (برزیل صدرنشین و میزبان مرحله نهایی، ایتالیا و صربستان) دو تیم از گروه B سطح یک (آمریکا و لهستان) و قهرمان مرحله نهایی سطح دو که هفته آینده مشخص می شود، به مصاف یکدیگر می روند.

لهستان 3 - آمریکا 2

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «برد سخت لهستان مقابل آمریکا (بلیط پرواز به برزیل کنسل شد)»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 8 = ?