کد مطلب:  38501 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
زندگی سخت و با شکست افراد موفق

زندگی سخت و با شکست افراد موفق

پرکارترین و موفق‌ترین کارآفرینان زمان ما به شکست به عنوان عامل‌هایی می‌نگرند که می‌توانند به فرد در...
زمان مطالعه: 4 دقیقه

پرکارترین و موفق‌ترین کارآفرینان زمان ما به شکست به عنوان عامل‌هایی می‌نگرند که می‌توانند به فرد در رسیدن به هدفش کمک ‌کنند، از این رو شکست را با آغوش باز می‌پذیرند. آسمونی در این بخش داستان زندگی سخت و با شکست افراد موفق را شرح می دهد.زندگی سخت و با شکست افراد موفق

توماس ادیسون در مورد مدت زمانی که طول کشید تا لامپ را اختراع کند، گفت " من 10 هزاربار شکست نخوردم، من با موفقیت 10 هزار روش را یافتم که کار نمی‌کردند". اگر فقط چند باری است که شکست را تجربه کرده‌اید، هنوز راه‌های زیادی برای ادیسون شدن در پیش دارید

می‌توان هر شکستی را به یک داستان موفقیت تبدیل کرد، داستانی  که پیامد نهایی کسب و کار ما را شکل می‌دهد. شکست‌ به ندرت موجب خوشحالی افراد می‌شود و بیشتر در آن‌ها اضطراب و سرخوردگی ایجاد می‌کند و در نهایت به پایان رویاهای‌شان ختم می‌شود. اما این امکان وجود دارد که هر شکستی را به یک داستان موفقیت تبدیل کرد؛ داستانی که پیامد نهایی کسب و کار شما را شکل می‌دهد

شکست، جایگزین موفقیت نیست این چیزی است که باید اجتناب کرد، اما این نیز تنها یک روند موقت در یک دوره بزرگتر و قابل توجه است. هر کس در یک نقطه یا دیگر در معرض شکست قرار می گیرد. آنچه واقعا اهمیت دارد این است که چگونه به آن واکنش نشان می دهید و از آن شکست می گیرید.

داستان های این شش کارآفرین را بیابید. داستان های آنها به موفقیت های بزرگی پایان می یابند، اما همه آنها ریشه در شکست دارند. آنها نمونه ای کامل از این هستند که چرا شکست هرگز نباید مانع پیروزی شما شود.

داستان زندگی سخت و با شکست آریانا هافینگتون

آریانا هافینگتون توسط 36 ناشر رد شد.

دشوار است باور کنیم که یکی از نام های قابل تشخیص در نشریات آنلاین، توسط سه تن از ناشران مهم رد شد. دومین کتاب هنفینگتون، که او سعی داشت تا مدتها قبل از ایجاد امپراطوری هوفینگتون که در حال حاضر همه جا قابل تشخیص است، منتشر شود، 36 بار قبل از آنکه در نهایت برای انتشار پذیرفته شد، رد شد.

حتی هافینگتون پست خود را هم موفق نشد. در حقیقت، وقتی آن را راه اندازی کرد، ده ها تن از نظرات بسیار منفی درباره کیفیت و پتانسیل آن وجود داشت. بدیهی است، هافینگتون این وقایع ابتدایی شکست را برطرف کرد و نام او به عنوان یکی از موفق ترین رسانه ها در وب شناخته است.

داستان زندگی سخت و با شکست بیل گیتس

بیل گیتس اولین شرکت خود را فرو ریخت

بیل گیتس در حال حاضر یکی از ثروتمندترین افراد جهان است اما او ثروت خود را در خط مستقیم به موفقیت نمی رساند. گیتس با شرکتی به نام Traf-O-Data وارد صحنه کارآفرینی شد که هدف آن پردازش و تجزیه و تحلیل داده ها از نوارهای ترافیکی بود (فکر می کنم همانند یک نسخه اولیه داده های بزرگ)

او سعی کرد این ایده را در کنار شریک تجاری خود، پل آلن، به کار برد، اما این محصول کارنمی کرد. این یک فاجعه کامل بود. با این حال، این شکست، گیتس را از جستجوی فرصت های جدید محروم نکرد و چند سال بعد اولین محصول مایکروسافت خود را ایجاد کرد و مسیر جدیدی را برای موفقیت به وجود آورد

زندگی سخت و با شکست افراد موفق
زندگی سخت و با شکست افراد موفق

داستان زندگی سخت و با شکست جورج استینبرنر

جورج استینبرنر یک تیم را خراب کرد

قبل از اینکه Steinbrenner نام خود را برای مالکیت نیویورک یانکیس به دست آورد، او یک تیم بسکتبال کوچک را به نام Cleveland Pipers در سال 1960 به خود اختصاص داد. در سال 1962، در نتیجه مسیر Steinbrenner، کل حق رای دادن ورشکست شد.

این مرحله از شکست به نظر می رسید Steinbrenner پس از آن که او را در طول Yankees در 1970s، به عنوان تیم با تعدادی از شکست و زیان در طول 1980s و 1990s تلاش کرد. با این حال، علیرغم ترس عمومی و انتقاد از تصمیمات بحثانگیز استینبرنر، سرانجام او تیم را به یک بازنگری شگفت انگیز هدایت کرد، با شش سریال سری جهانی بین سال های 1996 و 2003 و یک رکورد به عنوان یکی از تیم های سودآور در لیگ بیس بال.

داستان زندگی سخت و با شکست والت دیزنی

والت دیزنی گفته بود که او خلاقیت نداشت

یکی از خلاق ترین خلاقان قرن بیست و یکم از دفتر روزنامه اخراج شد زیرا او گفته بود که او خلاقیت نداشته است. تلاش برای ادامه دادن، دیزنی اولین شرکت انیمیشن سازی خود را که به نام Laugh-O-Gram Films نامیده می شد تشکیل داد. او برای این شرکت مبلغ 15000 دلار افزایش داد اما در نهایت مجبور به بستن Laugh-O-Gram شد، پس از بستن یک شریک مهم توزیع کننده.

از نظر مالی و ناامیدانه، دیزنی راه خود را به سمت هالیوود رساند و در نهایت با انتقاد و نقص بیشتر مواجه شد. اولین فیلم های کلاسیک او، محبوبیت زیادی را به دست گرفتند.

داستان زندگی سخت و با شکست استیو جابز

استیو جابز از شرکت خود بوت شده است

استیو جابز به دلیل نوآوری های بی حد و حصر خود، کارآفرین چشمگیر است،. جابز در 20 سالگی موفقیت خود را هنگامی که اپل به یک امپراتوری عظیم تبدیل شد به دست آورد، اما هنگامی که او 30 ساله بود، هیئت مدیره اپل تصمیم گرفت تا او را اخراج کند.

شکست ناپذیری شکستن، شغل مشاغل جدیدی را ایجاد کرد، NeXT که در نهایت توسط اپل به دست آمد. پس از بازگشت به اپل، جابز با ایجاد مجدد تصویر شرکت و استفاده از نام تجاری اپل به ارتفاعات جدید، ظرفیت خود را برای عظمت ثابت کرد.

داستان زندگی سخت و با شکست میلتون هرشی

میلتون هرشی آب نبات را قبل از هرشی  شروع کرد

هر کس شکلات هیرشی را می شناسد، اما وقتی که میلتون هرشی ابتدا حرفه ای برای تولید آب نبات خود را آغاز کرد، او هیچ شهرتی نداشت. پس از اخراج از یک کارآموزی با یک چاپگر، هرشی شروع به کار سه نوع آب نبات جداگانه کرد و مجبور شد همه آنها را نابود کند.

در آخرین تلاش، هرشی لارنس، کاراته کارامل را تاسیس کرد و نتایج بسیار زیادی را به دست آورد. به اعتقادات وی در مورد شکلات شیری برای همه ی مردم، او در نهایت شرکت Hershey را تاسیس کرد و یکی از شناخته شده ترین نام های این صنعت شد.

الهام بخشیدن به این داستانها در دفعه بعد که شکست را تجربه می کنید، بدون توجه به مقیاس. در حال حاضر، بعضی از شکست ها ممکن است به نظر رسیدن به آخر جاده باشد اما به یاد داشته باشید، امروزه تعداد زیادی از مردان و زنان موفق در جهان موفق هستند، زیرا آنها تصمیم گرفتند که از نابودی و شکست دوری کنندو از شکست برای موفقیت استفاده کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره زندگی سخت و با شکست افراد موفق فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «زندگی سخت و با شکست افراد موفق» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید