هم رفیق، جدیدترین تاک شوی شهاب حسینی | آسمونی
کد مطلب: 56986 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هم رفیق، جدیدترین تاک شوی شهاب حسینی

هم رفیق، جدیدترین تاک شوی شهاب حسینی

برنامه هم رفیق با میزبانی شهاب حسینی، رویکردی اجتماعی دارد که گفتگوهای دوستانه با هنرمندان بخش اصلی این برنامه را تشکیل می دهد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

شهاب حسینی درجدیدترین فعالیت هنری اش با برنامه ایی تاک شو یا گفتگومحور مهمان خانه های مردم شد. با آسمونی همراه باشید.

آخرین فعالیت این مجری و بازیگر مطرح کشورمان به دو دهه قبل و برنامه اکسیژن برمی گردد و اکنون نخستین قسمت از برنامه جدید این بازیگر محبوب در به صورت اختصاصی در پلتفرم نماوا منتشر شده است.

هم رفیق
هم رفیق

این برنامه با حضور مردم و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی ضبط می شود و به دنبال این است که در این شرایط خاص و شیوع ویروس کرونا، فضایی آرام را برای مردم ایجاد کند تا کمی از غم و تلخی های این روز ها بکاهد. هم رفیق به تهیه کنندگی حسن خدادادی و نویسندگی سروش صحت، مهمانانی مشهور دارد که در اولین قسمت این برنامه شهاب حسینی میزبان نوید محمد زاده، سوپر استار سینمای ایران بود و بسیار مورد توجه مردم قرار گرفت. جالب اینجاست که این دو بازیگر برای نخستین بار در این برنامه با هم دیدار کردند.

هم رفیق
هم رفیق

قسمت اول هم رفیق با اجرای یک آهنگ از گروه بمرانی آغاز شد که کاملا با فضای برنامه هماهنگ بود.

هم رفیق
هم رفیق

مهم ترین ویژگی هم رفیق دعوت شهاب حسینی از یک مهمان و دعوت آن مهمان از بهترین دوست خود است که در قسمت اول نوید محمدزاده به همراه بهترین دوست خود وحید جلیلوند در این برنامه حضور یافتند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره هم رفیق، جدیدترین تاک شوی شهاب حسینی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «هم رفیق، جدیدترین تاک شوی شهاب حسینی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 8 = ?