کد مطلب: 10386 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی حمید طالب زاده

بیوگرافی حمید طالب زاده

نام : حمیدنام خانوادگی : طالب‌ زادهمتولد :1355محل تولد : تهرانمحل سکونت : آمریکاسبک‌ها : موسیقی پاپسال‌های...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

hamid-talebzade(4)

نام : حمید

نام خانوادگی : طالب‌ زاده

متولد :1355

محل تولد : تهران

محل سکونت : آمریکا

سبک‌ها : موسیقی پاپ

سال‌های فعالیت : 1376-تاکنون

زندگینامه

حمید طالب زاده در فروردین ماه 1355 در تهران متولد شد. وی بزرگ شده و ساکن تهران می یاشد ولی اصالت حمید طالب زاده آذربایجانی می‌باشد چون پدر بزرگ‌های حمید اهل ارومیه و زنجان هستند. وی خوانندگی رو از هفت سالگی شروع کرد. در چهارده سالگی وارد دوره جدید از خواندن شد و از بهمن ماه 1376 فعالیت هنری خودش را به صورت رسمی آغاز کرد.

فعالیت

اولین آلبوم حمید، اسفند ماه 1379 منتشر شد. نخستین آلبوم رسمی‌اش که “ندای عاشقانه” نام داشت. و دومین آلبومش را با عنوان “چیکار کنم” در شهریور 1382 وارد بازار موسیقی شد. وی پس از دو آلبوم رسمی و مجاز در ایران، به دلیل عدم اخذ مجوز کنسرت و آلبومش از سوی مسئولان ذی‌ربط، آثارش را عمدتاً به صورت کلیپ‌های ویدئویی از شبکه‌های ماهواره‌ای منتشر می‌کرد.

قطعه «همه چی آرومه» طالب‌زاده طرفداران زیادی دارد به گونه‌ای که در فصل اول آکادمی موسیقی گوگوش جزء 10 ترانه اول بود. و در فیلم اخراجی‌ها 3 از این قطعه در اواسط فیلم استفاده شد که حمید طالب‌زاده در مصاحبه‌ای عنوان کرده که از ترانه «همه چی آرومه» او نیز بدون کسب اجازه در فیلم اخراجی‌ها 3 استفاده شده‌است.

hamid-talebzade

hamid-talebzade(1)

مهاجرت به آمریکا

طالب‌ زاده آبانماه 1391 ایران را برای همیشه برای ادامه فعالیت‌های هنری به آمریکا ترک کرد. طالب‌زاده در آمریکا با کمپانی “آونگ” و “چلچراغ” همکاری دارد.

hamid-talebzade(5)

hamid-talebzade(2)

hamid-talebzade(3)

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «بیوگرافی حمید طالب زاده»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 2 = ?