کد مطلب: 42828 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
قیمت کراتینه مو

قیمت کراتینه مو

کراتینه مو یکی از روش های زیباسازی موها می باشد که خانم ها و دختر خانم ها به عنوان اولین گزینه برای زیبا کردن...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

کراتینه مو یکی از روش های زیباسازی موها می باشد که خانم ها و دختر خانم ها به عنوان اولین گزینه برای زیبا کردن موهایشان، به سراغ آن می روند. آسمونی در این بخش در مورد قیمت کراتینه مو صحبت می کند.

قیمت کراتینه مو
قیمت کراتینه موقیمت کراتینه مو

درمان موها با کراتین یا عبارت کراتینه برزیلی مو را بارها شنیده اید. البته آدم های کمی هستند که معنی این عبارات را کاملا دقیق می دانند. وقتی که موهای وز و فر بهم ریخته داشته باشید، حتما به دنبال کراتینه کردن مو برای رهایی از اینهمه بی نظمی و شلوغی می باشید، در ادامه با مقاله ای در مورد تمام چیزهایی که برای کراتینه کردن مو باید بدانید با شما هستیم، با آسمونی همراه باشید!

کراتینه کردن مو چیست؟

هدف این درمان، بازیابی و بازسازی نواحی آسیب دیده ی مو با ماده ای که مو از آن ساخته شده است: کراتین ( Keratin ). کراتین پروتئینی قوی است که ماده ی اصلی برای محافظت و استحکام مو می باشد و با افزایش سن و استفاده از مواد شیمیایی درصد آن در مو کاهش پیدا می کند. کراتینه کردن مو به سادگی این پروتئین را به آن باز می گرداند. اضافه کردن یک لایه پروتئین به موها، به آن ها استحکام و آرامش می بخشد و از طرفی کار با موها را نیز راحت تر می کند.

کراتینه مو شامل چه چیزهایی است؟

کراتینه کردن مو فرایندی زمان بر بوده و مراحل متفاوتی دارد. سعی کنید بعد از کراتینه کردن برنامه ای نداشته باشید چون مطمئنا به آن ها نخواهید رسید و از طرفی با خود کتاب، مجله و یا موبایلتان را نبرید چون بیشتر مواقع باید چشمانتان بسته باشند تا کراتین به داخل آن ها نرود. (کراتین ماده ی بسیار قوی است). و اگر موهایتان خیلی ضخیم و فر است ممکن است به دولایه کراتین کردن نیاز داشته باشد.

hair-keratin-price
hair-keratin-price

نحوه کراتینه کردن مو

ابتدا موها شسته می شوند و سرم کراتین به هر شاخه از دسته های باریک مو زده می شود. سپس گرما به پروسه اضافه می شود تا باعث فعال کردن مرحله ی درمانی شده و موها را صاف کند. موقعی که موها صاف، نرم و لغزان شدند، دوباره شسته می شود، خشک می شوند و صاف می شوند.

آیا کراتینه کردن مو همان صاف کردن مو است؟

بزرگ ترین اشتباهی که در مورد کراتینه کردن مو وجود دارد این است که افراد تصور می کنند موهایشان برای همیشه صاف می شود و این صاف کردن مو است. اما کراتینه کردن مو در واقع ریلکس کردن موها است. از بین بردن وزی مو تا راحت تر صاف شود. یعنی هربار که موها را می شویید نباید انتظار داشته باشید که صاف باشد، نه موها با فر اصلی خود ظاهر می شوند اما به صورت معجزه اسایی خیلی نرم تر و لغزاننده تر خواهند بود و راحت تر می توانید با آن ها کنار بیایید. از طرفی اگر موها را صاف کنید و زیر باران بروید، موها فر نخواهند خورد.

قیمت کراتینه مو
قیمت کراتینه مو

کراتینه کردن مو چقدر دوام دارد؟

کراتینه مو دائمی نیست و ماندگاری آن بستگی به جنس و بافت موها و مراقبت های شما از آن ها دارد. اما معمولا تا 3 ماه ماندگاری دارد.

قیمت کراتینه کردن مو چقدر است؟

قیمت کراتینه مو بستگی به سالن آرایشی دارد که می روید. ولی معمولا از 200 پوند ( حدود 1 میلیون 140 هزار تومان) شروع می شود.

: برای دریافت مشاوره درباره قیمت کراتینه مو فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «قیمت کراتینه مو» در کادر زیر بنویسید :

3 * 8 = ?