کد مطلب:  16969 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حدادی پس از حذف از المپیک: شرمنده کسی نیستم/ تا دیشب مصدوم بودم!

حدادی پس از حذف از المپیک: شرمنده کسی نیستم/ تا دیشب مصدوم بودم!

به گزارش آسمونی خبرنگار مهر از ریودوژانیرو، احسان حدادی که نتوانست به فینال رقابت های پرتاب دیسک  المپیک...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی خبرنگار مهر از ریودوژانیرو، احسان حدادی که نتوانست به فینال رقابت های پرتاب دیسک  المپیک ریو اظهارداشت: همه چیز عالی بود، امکاناتی که طی 8 ماه گذشته در اختیارم بود، عالی بود هر چند سه سال مربی نداشتم.

2170892
2170892

وی تصریح کرد: طی این مدت آسیب دیدگی آزارم داد، دو سه بار نتیجه بد گرفتم، در المپیک به خاطر مصدومیت نتیجه نگرفتم الان هم مصدوم هستم. امروز اولین روزی بود که مصدومیتم اذیتم نکرد چون دکتر نوروزی و دکتر اردیبهشت شب گذشته پایم را طوری تیپ کردند که اصلا درد نداشتم اما پرتاب خوبی نداشتم.

حدادی تاکید کرد: نتیجه اگر خوب نبود به این دلیل بود که وقتی با درد تمرین می کنید، در روز بدون درد هم ترس از آسیب دارید، در رشته ما مدام زانو درگیر است و این شرایط را بدتر می کند.

نایب قهرمان المپیک لندن ادامه داد: امروز خیلی از بهترین های دوومیدانی نتوانستند خوب عمل کنند، هر کاری که می توانستم انجام دادم تا خوب عمل کنم، 65 آمپول زدم و درد می کشیدم و گریه می کردم به امید روزی که در فینال بتوانم خوب پرتاب کنم.

وی خاطرنشان کرد: چند سال است ضعیف نتیجه می گیرم، بعد از بازی های آسیایی تا امروز نتایجم ضعیف بوده است، در آن بازی ها 65 متر پرتاب کردم که برای رکورد 69 متری ضعیف است.

دادی گفت. این قول را می دهم اول به مصدومیتم رسیدگی کنم و بعد خودم را برای بازی های آسیایی آماده کنم.

وی افزود: من امروز ضعیف ترین نتیجه را گرفتم، باید خیلی بهتر پرتاب می کردم، انتظار داشتم 63 متر پرتاب کنم و به فینال بروم.

حدادی همچنین تصریح کرد: شرمنده کسی نیستم، چون معتقدم هیچ یک از ورزشکاران کاروان اندازه من درد نکشیدند. اما می گویم ببخشید به کسانیکه برایم زحمت کشیدند. به کسانیکه وقتی لندن مدال گرفتم، خوشحال شدند.

وی ادامه داد: به آنهایی که ناراحت شدند، کاری ندارم. اما از وزارت ورزش ممنونم. یکی از افرادی که شرمندشون هستم، کیومرث هاشمی است، چون در این چندماه، به من گفتند، هر چیزی می خواهم، در اختیارم قرار دهند. فدراسیون هم برایم کم نگذاشت. من در این چند ماه هیچ مشکلی نداشتم و خودم بد بودم. الان به این فکر می کنم که کاش یک سال و نیم قبل ، پایم را عمل می کردم.

به گزارش خبرنگار مهر، سی و یکمین دوره بازیهای المپیک با حضور بیش از 10 هزار ورزشکار از 206 کشور از 15 تا 31 مردادماه به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل برگزار خواهد شد. کاروان ورزش ایران در دوره قبل که به میزبانی لندن برگزار شد با کسب 12 مدال (4 طلا، 5 نقره و 3 برنز) به عنوان هفدهمی دست پیدا کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره حدادی پس از حذف از المپیک: شرمنده کسی نیستم/ تا دیشب مصدوم بودم! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «حدادی پس از حذف از المپیک: شرمنده کسی نیستم/ تا دیشب مصدوم بودم!» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید