کد مطلب: 27783 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گواردیولا: به چیزی که فکر نمی کنم، رکوردشکنی است

گواردیولا: به چیزی که فکر نمی کنم، رکوردشکنی است

پپ گواردیولا در صورت پیروزی برابر وست برومویچ می تواند با رکورد مورینیو و مانچینی برابری کند.به گزارش...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گواردیولا: به چیزی که فکر نمی کنم، رکوردشکنی است
گواردیولا: به چیزی که فکر نمی کنم، رکوردشکنی است

پپ گواردیولا در صورت پیروزی برابر وست برومویچ می تواند با رکورد مورینیو و مانچینی برابری کند. به گزارش آسمونی، سیتی فصل را طوفانی آغاز کرده و تاکنون متحمل شکست نشده است. آنها با کسب 8 برد و یک تساوی در لیگ برتر، 32 گل زده و تنها 4 گل خورده، مقتدرانه در صدر جدول قرار دارند و گواردیولا در صورت برتری سیتی بر وست بروم، با رکورد 28 امتیاز در 10 هفته ابتدایی لیگ برتر که پیش از این فصل 2005-06 مورینیو در چلسی و مانچینی فصل 2011-12 در سیتی کسب کرده بود، برابری خواهد کرد. پپ این فرصت را هم دارد تا سال 2017 را بی شکست تمام کند. او در همین رابطه گفت:

فصل جاری را مثل فصل قبل شروع کرده ایم و همان زمان هم چنین سوالی را از من پرسیدید. سه شنبه برابر ولورهمپتون همه دیدند که پیروزی در فوتبال انگلیس چقدر سخت است. ما به زحمت در پنالتی ها پیروز شدیم. الان شرایط مان خوب است. سال گذشته در همین مقطع نیز وضعیت خوبی داشتیم و سپس دچار افت شدیم. به همین دلیل به رکوردشکنی فکر نمی کنم و اصلا روی این موضوع تمرکز نکرده ام. این قضیه را فراموش کنید.

منبع: varzesh3

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «گواردیولا: به چیزی که فکر نمی کنم، رکوردشکنی است»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 6 = ?