کد مطلب: 52527 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
درخواست گروه 77 و چین برای لغو تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا

درخواست گروه 77 و چین برای لغو تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا

ائتلاف گروه 77 و چین خواستار لغو تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا علیه کشورهای دیگر در شرایط مبارزه شدید این کشورها با شیوع ویروس کرونا شدند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
درخواست گروه 77 و چین برای لغو تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا - Group 77 and China call for lifting unilateral US sanctions درخواست گروه 77 و چین برای لغو تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا - Group 77 and China call for lifting unilateral US sanctions

به گزارش آسمونی : به نقل از خبرگزاری فرانسه، ائتلاف کشورهای در حال توسعه موسوم به گروه 77 و چین روز جمعه در بیانیه‌ای که آشکارا درباره آمریکا است که تحریم‌ های سختی را علیه ایران و ونزوئلا اعمال کرده است، تاکید کردند: اقدامات قهری و یک‌جانبه اقتصادی تاثیری منفی بر توان کشورها برای پاسخ مناسب به شیوع ویروس کرونا خواهد داشت.

این بیانیه هشدار داد که این اقدامات در کشورهای مورد هدف بر دست یافتن به تجهیزات و کمک‌های پزشکی و درمان مناسب جمعیتشان در مواجهه با این بیماری همه‌گیر تاثیر خواهد گذاشت.

این کشورها در بیانیه‌شان در این راستا مطرح کردند: بنابراین ما از جامعه جهانی می‌خواهیم که اقداماتی فوری و موثر را برای متوقف کردن به کارگیری اقدامات اقتصادی قهری و یک‌جانبه علیه کشورهای در حال توسعه متوقف شود.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «درخواست گروه 77 و چین برای لغو تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 4 = ?