کد مطلب: 43299 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
از شایعه تا واقعیت ؛ آیا گریزمن به بارسلونا می پیوندد ؟

از شایعه تا واقعیت ؛ آیا گریزمن به بارسلونا می پیوندد ؟

شایعات پیوستن گریزمن به بارسلونا بیش از پیش داغ تر شده است . به گزارش ورزشی آسمونی ، آنتوان گریزمن مهاجم...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شایعات پیوستن گریزمن به بارسلونا بیش از پیش داغ تر شده است .

از شایعه تا واقعیت ؛ آیا گریزمن به بارسلونا می پیوندد ؟

به گزارش ورزشی آسمونی ، آنتوان گریزمن مهاجم 28 ساله تیم اتلتیکو مادرید در آخر فصل از این تیم جدا خواهد شد و همین موضوع باعث حدث و گمان خیلی از طرفداران فوتبال شده است .

رسانه های فرانسوی خبر از پیوستن این مهاجم به تیم بارسلونا می دهند اما باید دید آیا واقعا پیوستن این بازیکن به بارسلونا با صلاح هر دو طرف ماجرا است یا خیر ؟

طبق اطلاعات مشخص شده در صورت پیوستن گریزمن به بارسلونا این بازیکن سالیانه در حدود 17 میلیون یورو از بارسلونا در آمد و حقوق دریافت خواهد کرد چیزی کمتر از دستمزد فعلی این بازیکن در تیم اتلتیکو مادرید و قراردادی 5 ساله با بارسلونا خواهد بست .

griezmann-will-leave-atletico-madrid

موضوع دیگر مطرح شده بحث بازیکنان تیم بارسلونا است ، در صورتی که گریزمن خواهان بازی در بارسلونا باشد باید با توجه پست بازیگری اش در اتلتیکو مادرید ، در پست مهاجم نوک و یا وینگر راست قرار بگیرد ، جاهایی که دو مهره اصلی تیم بارسلونا یعنی لیونل مسی و لوییز سوارز در آن قرار دارند !

علاوه بر این تجمع بازیکنان بسیار قدرتمند در تیم بارسلونا نشان از نرسیدن بازی به عده ای دیگر از این بازیکنان میرسد . حضور بازیکنانی چون مالکوم ، کوتینیو ، عثمان دمبله ، فرانکی دی یانگ و چندین بازیکن دیگر بر روی نیمکت تیم بارسلونا بسیار خوب است اما نرسیدن بازی و فیکس نبودن بعضی از آنها می تواند باعث نارضایتی آنها از شرایطشان در بارسلونا شود .

در صورت پیوستن گریزمن به بارسلونا ، لوییز سوارز و یا لیونل مسی به تغییر پست وادار خواهند شد . البته بحث و گمانی در مورد خروج سوارز و کوتینیو از بارسلونا به گوش می رسد .

از شایعه تا واقعیت ؛ آیا گریزمن به بارسلونا می پیوندد ؟

یکی دیگر از تیم های موجود برای پیوستن گریزمن به آن تیم پاری سن ژرمن است ! با توجه به درگیری هایی که نیمار با کاوانی در طول فصل داشت و بالاتر رفتن سن کاوانی ، باشگاه پی اس جی به فکر خریدن یک مهاجم نوک تمام عیار افتاده است و چه کسی بهتر از گریزمن ؟

علاوه بر این قضایا تیم PSG با پشتوانه مالک خود ناصر الخلیفی ، مبلغ بیشتری را نسبت به بارسلونا برای نهایی کردن پیوستن گریزمن به این تیم به او پیشنهاد داده است . اما با توجه به نتایج این تیم در لیگ قهرمانان و عدم نتیجه گیری این تیم در رقابت های اروپایی ، باید دید گریزمن پیوستن به کدام تیم را در ارجحیت قرار می دهد ؟

 

اختصاصی آسمونی

 

 

معرفی نویسنده:

پروفایل روابط عمومی آسمونی که موضوعات و مطالب آن توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، که بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «از شایعه تا واقعیت ؛ آیا گریزمن به بارسلونا می پیوندد ؟»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 5 = ?