کد مطلب:  31985 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 5 دقیقه
بهترین مارک قهوه سبز ، از کپسول و قرص تا فروش قهوه سبز در عطاری

بهترین مارک قهوه سبز ، از کپسول و قرص تا فروش قهوه سبز در عطاری

قهوه سبز علاوه بر اثر آن بر لاغری، چه خواص دیگری دارد؟ بهترین مارک قهوه سبز در بازار کدام است؟ آیا همه...
زمان مطالعه: 5 دقیقه
بهترین مارک قهوه سبز ، از کپسول و قرص تا فروش قهوه سبز در عطاری
بهترین مارک قهوه سبز ، از کپسول و قرص تا فروش قهوه سبز در عطاری


قهوه سبز علاوه بر اثر آن بر لاغری، چه خواص دیگری دارد؟ بهترین مارک قهوه سبز در بازار کدام است؟ آیا همه برندهای این نوع قهوه مانند هم هستند؟ آسمونی در این بخش برای آن دسته از عزیزانی که می خواهند در مورد قهوه سبز و بهترین مارک قهوه سبز بیشتر بدانند، به ارائه اطلاعات کاملی در مورد قهوه سبز می پردازد.

قهوه از نوشیدنی های مورد علاقه افراد بسیار زیادی است به طوریکه شاید از عادات غذایی عده زیادی شده باشد.اما آیا می دانستید قهوه آن هم از نوع سبز چه تاثیری بر لاغری دارد؟

به تازگی قهوه سبز را به عنوان یکی از معجزه گران لاغری انتخاب نموده اند فقط باید در انتخاب قهوه سبز خوب دقت نمود.بنابراین باید بهترین قهوه سبز را شناخت و از بهترین مارک ها آن را تهیه نمود.در ادامه این بخش آسمونی از قهوه سبز اطلاعات مفیدی را برای شما آماده نموده ایم

چگونگی دم کردن” قهوه سبز”

نزدیک به 20 گرم قهوه سبز را شب پیش از مصرف در کاسه ای آب، حدود به 200 میلی لیتر خیسانده و اجازه دهید که در آب غوطه ور شود، سپس صبح روز بعد می توانید محتویات داخل را به ظرفی منتقل نماید و بر روی اجاق قرار دهید، با چند بار همزدن اجازه دهید تا محلول کاملا به جوش آید پس از به جوش آمدن شعله را به آرامی کم کرده و چند بار در همان حرارت کم شده محلول را هم بزنید.( پس از به جوش آمدن، به مدت 15 دقیق اجازه دهید محلول قهوه سبز بر روی شعله بسیار کم باشد) پس از گذشت چند دقیقه می توانید شعله را خاموش کرده و مدتی اجازه دهید تا حرارت آن کم شود، معمولا قهوه سبز به صورت ولرم سرو می شود.

سپس می توانید پیش از سرو محلول را از صافی عبور دهید تا دانه های درشت آسیاب وارد لیوان شما نگردد. برای بار نخست و برای افرادی که تجربه نوشیدن قهوه سبز را نداشته اند، ممکن است که تحمل طعم قهوه سبز کمی دور از تحمل باشد به همین منظور لازم است تا با همراه مقداری آب جوش، نوشیدنی خود را رقیق نمایند. البته قهوه سبز را معمولا به همراه افزودن شکر و یا عسل و یا با طعم دار کردن توسط هل و یا دارچین می توان استفاده کرد،که از این طریق نوشیدنی شما بیشتر باب میل خواهد شد.

البته در نظر داشته باشید که طرز تهیه قهوه سبز در این روش کمی زمان گیر می باشد، پس توصیه می شود به منظور صرفه جویی در زمان، در هر بار تهیه می توان حجم بیشتری تهیه کرد و در ظرفی در بسته برای چند روز نگهداری کرد، و سپس مصرف نمود.

همچنین یاد آوری چند نکته در پایان لازم است، ممکن است که شما در هنگام خرید قهوه سبز ان را به صورت دان تهیه کرده باشید که در آن صورت باز هم می توانید از این روش استفاده نماید .ولی لازم است تا دان ها پیش از قرار گیری بر روی شعله در حد امکان خرد شوند، در حدی خرد شوند که از حالت دان خارج شوند کافی می باشد. و در آن صورت حتما بایستی در هنگام سرو از صافی استفاده شود.

نکته دیگر که لازم به یادآوری می باشد آن است که اگر قهوه سبز را به صورت آسیاب درشت نیز اگر تهیه فرمایید می توانید آن را درون یک فرنچ پرس در اندازه متوسط به همان صورت قهوه معمولی تهیه فرمایید، ولی می توانید اجازه دهید تا زمان بیشتری درون فرنچ پرس باقی بماند.

green-coffee-brand
green-coffee-brand


نکته دیگر در مورد طعم قهوه سبز می باشد، که به هیچ نباید انتظار طعم قهوه معمولی (بو داده شده) را داشته باشید، از نظر مقایسه طعم قهوه سبز بیشتر شبیه به چای سبز می باشد.

در پایان لازم است اشاره کرد که برخی افراد ترجیح می دهند قهوه سبز را به نسبت 50-50 و یا 60 -40 با قهوه بوداده شده مصرف نمایند. که بازمی گردد به سلیقه و ذائقه شخص که این نسبت را چکونه رعایت نماید یا نه تنها در هنگام مصرف فقط از قهوه سبز استفاده نماید.

چه انتظاری باید از دانه قهوه سبز داشته باشیم؟

مطمئن هستم که از قرص‌های مختلف لاغری خسته شده‌اید که حرف‌ها و قول‌های بسیاری به شما می‌دهند اما هیچ کدام را برآورده نمی‌کنند. پس به شما می‌گویم که چه انتظاراتی باید از دانه قهوه سبز داشته باشید:

چربی سوزی قوی، کاهش اشتهای موثر،  سریع الاثر و نتیجه ثابت شده، کاهش وزن باور نکردنی،  انرژی دهنده در طول روز و بدون اثرات منفی. دانه قهوه سبز تاثیرگذارتر از دیگرمحصولات است. بیشترمحصولات موجود در بازار عصاره‌شان را از مواد دیگر شیمیایی می‌گیرند. این کار را برای کم کردن هزینه‌شان انجام می‌دهند اما تاثیر گذاری‌شان را نیز کاهش می‌دهند.

دانه قهوه سبز توسط پزشکان نیز توصیه می‌شود، به شرطی که به موارد زیر توجه کنید:

1.بیشتر از 9کیلوگرم هر ماه وزن از دست ندهید.

2.غذا خوردن را فراموش نکنید. حداقل روزی 3 وعده غذا بخورید.

3.ورزش سبک خود را ادامه دهید و آن را زیاد نکنید.

فواید قهوه سبزبرای سلامت و تندرستی

قهوه سبز فواید بسیاری دارد. قهوه سبز برای کاهش وزن در روندی سالم و بدون مضرات کار خود را انجام می‌دهد.مقدار بالای کلوروژنیک اسید در قهوه سبز به کم شدن چربی بدن توسط افزایش سوخت و ساز بدن و استفاده از چربی ذخیره شده در بدن کمک می‌کند. تحقیقات بسیار زیادی روی عصاره قهوه سبز انجام شده است که به عنوان یک منبع مهم برای کاهش وزن شناخته می‌شود. این تحقیقات نشان دادند که کلوروژنیک اسید موجود در قهوه سبز 45درصد به کاهش جذب چربی‌ای که در غذای مصرفی وجود دارد و تحریک متابولیسم کمک می‌کند.آنتی اکسیدان اصلی در عصاره قهوه سبز یعنی اسید کلوروژنیک، در آزاد شدن آنزیم G6P به وجود می‌آید که به طور محسوسی در تعادل قند خون نقش اساسی ایفا می‌کند، در نتیجه برای دیابتی‌ها دریافت این مکمل می‌تواند مفید باشد. همچنین دیابتی‌ها می‌توانند از کاهش وزن‌شان که با استفاده از قهوه سبز به وجود می‌آید فواید زیادی ببرند. اسید کلوروژنیک، ترکیب اصلی قهوه سبز،یک آنتی اکسیدن طبیعی بسیار قوی است که با رادیکال‌های آزاد موجود در خون می‌جنگد. تاثیر آن روی روند پیری و بهتر شدن جریان خون و سفت شدن ماهیچه‌ها است. این تنها یکی از دلایلی است که این تحقیق بسیار جالب است. بر اساس تحقیقاتی که در مورد چاقی، بیماری دیابت و مشکل در سوخت وساز بدن انجام شده است، قهوه سبز اولین ماده‌ای است برای کاهش وزن که سر قول‌های خود ایستاده است. در یک تحقیق که اخیرا در روزنامه تایمز ایالات‌متحده به چاپ رسید، داوطلبانی که قهوه سبز را مصرف می‌کردند به مدت 12 هفته مورد بررسی قرار گرفتند.آنها به طور میانگین 5/8 کیلوگرم وزن کم کردند.این مقدار 16درصد از کل چربی بدن‌شان و5/10درصد از کل وزن​شان بود. اما بخش جالب توجه جریان این بود که این داوطلبان هیچ تغییری در روند زندگی و تغذیه روزانه‌شان ندادند. تکرار می‌کنم این افراد 5/8 کیلوگرم را بدون گرفتن رژیم و ورزش اضافه بر برنامه عادی‌شان، کم کردند. تا امروز، دانه‌های قهوه سبز، تاثیرگذارترین سلاح در مبارزه با چاقی و کمک به کاهش وزن هستند. امکان ندارد بتوانید راه حل دیگر بهتری برای کاهش وزن خود پیدا کنید.

چگونه عصاره قهوه سبز بر کاهش وزن تاثیر می‌گذارد؟

عصاره قهوه سبز از جذب شدن قند درون نشاسته غذاها جلوگیری می‌کند همچنین کالری دریافتی را به خصوص بعد از خوردن غذا کاهش می‌دهد. از طریق جلوگیری از جذب گلوکز، هم BMIو هم چربی بدن کاهش پیدا خواهد کرد. همچنین اسید کلوروژنیک از جذب چربی در روده جلوگیری می‌کند و متابولیسم چربی را در کبد افزایش می‌دهد.

بهترین مارک قهوه سبز ، از کپسول و قرص تا فروش قهوه سبز در عطاری
بهترین مارک قهوه سبز ، از کپسول و قرص تا فروش قهوه سبز در عطاری

دانه قهوه سبز اشتها را کم می‌کند، متابولیسم را افزایش می‌دهد و چربی سوزی را سریع‌تر می‌کند. با سوزاندن چربی، عضلات​تان به طور طبیعی بیشتر مشخص می‌شوند و البته قهوه سبز به دفع سموم بدن کمک می‌کند.
: برای دریافت مشاوره درباره بهترین مارک قهوه سبز ، از کپسول و قرص تا فروش قهوه سبز در عطاری فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بهترین مارک قهوه سبز ، از کپسول و قرص تا فروش قهوه سبز در عطاری» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید