کد مطلب: 18832 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گرین کارت ، سریال شبکه نمایش خانگی

گرین کارت ، سریال شبکه نمایش خانگی

گرین کارت نام سریالی است که قرار است از شبکه نمایش خانگی به نمایش درآید. موضوع سریال گرین کارت، مهاجرت به...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

گرین کارت نام سریالی است که قرار است از شبکه نمایش خانگی به نمایش درآید. موضوع سریال گرین کارت، مهاجرت به کشورهای دیگر و اتفاقاتی پیرامون آن است. پورتال آسمونی در این بخش اطلاعات جامع و کاملی در مورد سریال گرین کارت برای شما عزیزان تهیه و تظنیم کرده است که در ادامه می خوانید.

امیر احمد انصاری کارگردان گرین کارت در خصوص ساخت این سریال گفت: پس از هاری و نمایش آن در چند جشنواره ی داخلی و خارجی تصمیم به ساخت فیلم دیگری داشتم که فیلمنامه ی آن مجور نگرفت و هنگامیکه فیلمنامه ی گرین کارت نوشته ی امیر علی محسنین را خواندم بر آن شدم تا این مجموعه را برای شبکه نمایش خانگی تولید کنم.

این کارگردان با اشاره به موضوع سریال افزود: گرین کارت به موضوع مهاجرت جوانان می پردازد و اثری پر بازیگر محسوب می شود.

کارگردان هاری در ادامه اظهار داشت: در حال حاضر نگارش فصل اول سریال به پایان رسیده و موافقت ضمنی برای مجوز ساخت آن گرفته شده و بزودی پیش تولید مجموعه آغاز خواهد شد.

وی در پایان افزود: اکثر لوکیشن های سریال در فصل زمستان و در مناطق کوهستانی شمال شرقی ایران فیلمبرداری می شود.

این سومین همکاری کارگردان با امیر علی محسنین بعنوان نویسنده ی اثر است.

به فاصله ی یک نفس،برگشت ناپذیر و هدیه از جمله آثاری هستند که این کارگردان برای شبکه نمایش خانگی ساخته است و به فاصله یک نفس با بازی حامد بهداد،علیرضا کمالی و بهنوش طباطبایی پرفروش ترین فیلم سال 1390 در شبکه نمایش خانگی بوده است.

بیوگرافی «امیراحمد انصاری»

امیر احمد انصاری در شانزدهم فروردین ماه سال 1358 متولد شد. وی از همان دوران دبیرستان به حرفه‌ی کارگردانی علاقه‌مند شد و در سال (1376) در رشته‌ی کارگردانی تئاتر در دانشگاه "آزاد" به ادامه‌ی تحصیل پرداخت و پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه و کارگردانی چند تئاتر، از سال (1380) با ساخت فیلم کوتاه این حرفه را به طور رسمی و جدی دنبال کرد.

امیر احمد انصاری کارگردانی فیلم‌های بلندی نظیر؛ «پاتوق» (1383)، «شروعی دوباره» (1385)، «شریک» (1387)، «آخرین برگشتی» (1388)، «به فاصله یک نفس» (1390)، «برگشت ناپذیر» (1391) و «هدیه» (1393)، را برعهده داشته‌است.

وی همچنین کارگردان فیلم سینمایی «هاری» (1393)، بوده‌است.

: برای دریافت مشاوره درباره گرین کارت ، سریال شبکه نمایش خانگی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «گرین کارت ، سریال شبکه نمایش خانگی» در کادر زیر بنویسید :

2 * 7 = ?