کد مطلب:  1692 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حذف روسیه، صعود یونان از گروه A

حذف روسیه، صعود یونان از گروه A

از گروه اول مسابقات جام ملتهای اروپا یورو 2012 تیمهای روسیه و یونان از ساعت 23:15 دقیقه به وقت ایران به مصاف...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

از گروه اول مسابقات جام ملتهای اروپا یورو 2012 تیمهای روسیه و یونان از ساعت 23:15 دقیقه به وقت ایران به مصاف یکدیگر رفتند.

تیم ملی روسیه که 4 امتیازی بود و باید به مصاف تیم یونانی میرفت که فقط 1 امتیاز داشت . تیم یونان برای صعود حتما باید 3 امتیاز بازی را کسب میکرد. اما تیم روسیه با کسب یک تساوی میتوانست جواز حضور در مرحله بعدی را کسب کند .

تیم یونان که احتیاج مبرم به پیروزی داشت بازی را هجومی اغاز کرد و موقعیت های خوبی را روی دروازه روسیهتدارک دید ولی نتوانست استفاده کند . تیم روسیه که با کسب تساوی هم به دور بعد صعود میکرد سعی کرد بازی را اداره کند در این کار هم نسبتا موفق بود تا اینکه تیم یونان مزد برتری خودش را در دقیقه 45 بازی گرفت. تیم یونان توسط جورجیوس کاراگونیس به گل رسید تا نیمه اول را با برتری 1 بر 0 به رختکن برود .

با این نتیجه یونان درحالی صعود میکرد که بازی تیمهای جمهوری چک و لهستان مساوی میشد . با توجه به اینکه احتمال پیروزی یکی از تیمهای جمهوری چک و لهستان در بازی دوم وجود داشت تیم یونان مجبور بود که تیم روسیه را با اختلاف 3 گل شکست دهد . از همین رو تیم یونان نیمه دوم را هم هجومی اغاز کرد و موقعیت هایی را روی دروازه روسیه ایجاد کرد ولی رفته رفته تیم روسیه بازی را اداره کرد و برای جبران نتیجه به سوی دروازه تیم یونان حمله کرد . ولی حملات هر دو تیم بی فایده بود و در نهایت بازی با پیروزی 1 بر 0 تیم یونان به پایان رسید تا یونان با این برد هم نتواند به دور بعد صعود کند و این تیم روسیه بود که به عنوان تیم دوم به دور بعد صعود کرد .

روسیه:

مالافیف، ژیرکوف، ایگناشویچ، برزوتسکی، آنیوکوف، گلوشاکوف، دنیسف، شیروکوف، آرشاوین، کرژاکوف، ژاگوئف

 یونان:

سیفاکیس، توروسیدیس، پاپاستاتوپولوس، پاپادوپولوس، تزاولاس، کاستورانیس، مانیاتیس، سالپینگیدیس، کاراگونیس، ساماراس، گکاس

 

: برای دریافت مشاوره درباره حذف روسیه، صعود یونان از گروه A فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «حذف روسیه، صعود یونان از گروه A» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید