کد مطلب:  31036  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تعرفه قیمت طراحی گرافیک

تعرفه قیمت طراحی گرافیک

در این بخش از آسمونی با تعرفه قیمت طراحی اعلامی از سوی انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران در خدمت شما هستیم.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

نرخ تعرفه انجمن صنفی طراحان گرافیک در سال 1400

نرخ تعرفه انجمن گرافیک نیز مانند اصناف دیگر هر ساله دارای افزایش 20 الی 30 درصدی است که این تغییرات به صورت آیین نامه رسمی اعلام می‌شود. در این بخش نرخ تعرفه انجمن گرافیک 1400 را خدمت شما همراهان عزیز تقدیم می کنیم.

نماد انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران

 

جهت اطلاع از تعرفه و قیمت پایه رسمی خدمات طراحی گرافیک فایل زیر را دانلود نمایید:

 

 

 

گرافیک، یکی از شاخه های مرتبط با هنر تجسمی می باشد و در حقیقت نقطه اتصال میان هنر های مختلف در زندگی بشر می باشد. این رشته از نظر کشب و کار و درآمد جزو یکی از رشته های پر درآمد می باشد و کار آن ها به گونه ای است که همیشه و در همه حال تقاضا برای انجام پر.ژه های مختلف برای آن ها وجود دارد.

تمامی مشاغل برای معرفی، بازاریابی و تبلیغات حوزه فعالیت خود به این هنر نیاز دارند تا با طراحی لوگو، پوستر، بروشور، بنر تبلیغاتی و ... بتوانند ماهیت شرکت و برند خود را به دیگران نشان دهند. طراحی و پیاده سازی این آیتم‌ها دارای تعرفه‌ها و قیمت‌های مختلفی است که به صورت یک فهرست جامع و کامل و تحت عنوان تعرفه انجمن گرافیک ایران به صورت سالانه منتشر می‌شود.

در این لیست قیمت تمامی خدمات گرافیکی که بر اساس نظر انجمن طراحان گرافیکی تصویب شده است، وجود دارد. اما در نظر داشته باشید که این قیمت ها همگی حداقل قیمت ممکن هستند و ممکن است بر اساس نوع سفارش و همچنینی موارد خاص و اضافی که برای آن در نظر گرفته اید به نرخ آن افزوده شود.

 

: برای دریافت مشاوره درباره تعرفه قیمت طراحی گرافیک فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «تعرفه قیمت طراحی گرافیک» در کادر زیر بنویسید :

3 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید