کد مطلب: 58022 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جوایز گرمی 2021 / دیدار دوباره تیلور سوئیفت و هری استایلز + ترند شدن ناکامی bts

جوایز گرمی 2021 / دیدار دوباره تیلور سوئیفت و هری استایلز + ترند شدن ناکامی bts

تیلور سوئیفت جایزه بهترین آلبوم موسیقی سال 2021 را به دست آورد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

شصت و سومین مراسم سالانه جوایز موسیقی گرمی آمریکا برگزار شد. در این مراسم تیلور سوئیفت و هری استایلز که به مدت یک سال و نیم با هم دوست بودند، با یکدیگر دیدار داشتند که سوژه عکاسان حاضر در صحنه شدند.

در ادامه ی این پست آسمونی، جزئیات جوایز گرمی 2021 را در اخبار موسیقی ببینید.

دیدار تیلور سوئیفت و هری استایلز در مراسم گرمی 2021

در جریان شصت و سومین مراسم سالانه جوایز موسیقی گرمی آمریکا که شامگاه یکشنبه 14 مارس برگزار شد، تیلور سوئیفت، خواننده آمریکایی جایزه بهترین آلبوم موسیقی سال 2021 را به دست آورد.

تیلور سوئیفت نخستین هنرمند زن است که توانسته این جایزه را سه بار دریافت کند. پیش از او سه خواننده مرد یعنی استیو واندر، فرانک سیناترا و پل سیمون نیز توانسه بودند به این رکورد دست یابند.

مگان تی استالیون، دیگر خواننده زن شرکت کننده در این مراسم نیز جایزه بهترین هنرمند جدید را دریافت کرد. جایزه این خواننده رپ آمریکایی به خاطر اجرای ریمیکس آهنگی از بیانسه به نام «وحشی» به او داده شد.

بیانسه نیز در مراسم جوایز گرمی امسال رکوردزنی کرد و توانست با دریافت دو جایزه دیگر، رکورد بیشترین جوایز گرمی را از آن خود کند. او تاکنون در مجموع 28 جایزه گرمی را به دست آورده است.

جایزه بهترین ترانه امسال نیز به «هر» (H.E.R) به خاطر ترانه «نمی‌توانم نفس بکشم» رسید که درباره رفتار خشونت‌آمیز پلیس آمریکا با سیاهپوستان است و به ماجرای مرگ جورج فلوید، شهروند آفریقایی‌تبار آمریکا به دست پلیس اشاره دارد.

ناکامی BTS ترند توییتر شد!

گروه بی تی اس ‌BTS که به‌عنوان اولین گروه کره‌ای در طول تاریخ، نامزد دریافت جایزه در مراسم گرمی شده بود، شانس خود را برای برنده شدن جایزه از دست داد. شاید این ناکامی بی‌ارتباط به صحبت‌های زین مالیک نباشد! پس از این اتفاق طرفداران این گروه در اعتراض به این وضع، هشتگ #LightItUpBTS را در توییتر ترند کردند.

زین مالیک خواننده انگلیسی پاکستانی‌تبار و عضو سابق وان دایرکشن در حساب توییتری خود نوشته بود:

«لعنت به هرچی گرمی و آدمای مربوط به اونه! تا وقتی که پارتی نداشته باشی و براشون هدیه نفرستی، خبری از نامزد شدن نیست!
باندبازی رو تموم کنین! تا اون موقع گرمی هیچ ارزشی نداره!»

ثبت نظر درباره «جوایز گرمی 2021 / دیدار دوباره تیلور سوئیفت و هری استایلز + ترند شدن ناکامی bts»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 8 = ?