کد مطلب: 35542 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ورود آقازاده ها و پولهای کثیف به سینما

ورود آقازاده ها و پولهای کثیف به سینما

به گزارش آسمونی:ورود آقازاده ها و پول های کثیف به سینما / نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس: هیچ محدودیتی برای...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به گزارش آسمونی:ورود آقازاده ها و پول های کثیف به سینما / نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس: هیچ محدودیتی برای مبارزه نداریم؛ انجام کار اطلاعاتی و شناخت کامل این ماجرا در اولویت ماست

ورود آقازاده ها و پولهای کثیف به سینما
ورود آقازاده ها و پولهای کثیف به سینما


فاطمه ذوالقدر، نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس می گوید: گزارشی بدست آمده که افرادی که هیچ استعداد و تخصصی ندارند صرفا به جهت داشتن پول بی‌حساب و کتاب، شرایط تولید و کار را برای دیگران سخت کرده و مافیایی به راه انداخته اند که کانون کارگردانان نیز از این امر گله مند هستند.

فاطمه ذوالقدر، نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس می گوید: گزارشی بدست آمده که افرادی که هیچ استعداد و تخصصی ندارند صرفا به جهت داشتن پول بی‌حساب و کتاب، شرایط تولید و کار را برای دیگران سخت کرده و مافیای به راه انداخته اند که کانون کارگردانان نیز از این امر گله مند هستند.

فاطمه ذوالقدر، نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: حوزه فرهنگ به ویژه سینما به دلیل داشتن فارغ‌التحصیلان قابل ملاحظه دانشگاهی و فعالان صاحب استعداد و دانش که خواهان کار در این عرصه هستند، اهمیت فراوانی دارد و با توجه به آسیب های که امروز در فرایند تهاجم فرهنگی با آن مواجه هستیم ضرورت صیانت از رفتارهای اقتصادی در این عرصه به نحوی که بتوانیم رونق بیشتری در آن ایجاد کنیم لازم و ضروری است.

ذوالقدر درباره موضوع ورود آقازاده ها و پول های کثیف به سینما گفت: گزارشی بدست آمده که افرادی که هیچ استعداد و تخصصی ندارند صرفا به جهت داشتن پول بی‌حساب و کتاب، شرایط تولید و کار را برای دیگران سخت کرده و مافیای به راه انداخته اند که کانون کارگردانان نیز از این امر گله مند هستند.

او ادامه داد: این موضوع نیازمند انجام کار اطلاعاتی و شناخت کامل و با سرعت است که در کمیسیون فرهنگی این موضوع در دستور کار اولویت دار جهت بررسی قرار دارد که بر اساس ساز و کارهای قانونی پیش خواهیم رفت و هیچ محدودیتی هم برای مبارزه وجود ندارد.

نماینده تهران در مجلس تصریح کرد: اجازه نخواهیم داد که عرصه فرهنگ نیز آسیب های دیگر حوزه ها را ببیند چرا که چنانچه فرهنگ آسیب ببیند بحران در زیرساخت ها و اعتبار جامعه ایجاد خواهد شد.

منبع: انتخاب

در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره 02170705154 تماس بگیرید.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «ورود آقازاده ها و پولهای کثیف به سینما»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 6 = ?