کد مطلب:  56996 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دولت برای برگزاری یلدای مجازی به مردم اینترنت رایگان بدهد

دولت برای برگزاری یلدای مجازی به مردم اینترنت رایگان بدهد

رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران: دولت باید برای چند ساعت اینترنت رایگان در اختیار مردم قرار دهد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران ضمن تاکید بر اینکه دور هم نبودن افراد در شب یلدا امسال، نشان از محبت و دوست داشتن است، از دولت خواست تا برای برگزاری مراسم شب یلدا به صورت مجازی، برای چند ساعت اینترنت رایگان در اختیار مردم قرار دهد.

به گزارش آسمونی، سیدحسن موسوی چلک در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر برگزاری مجازی مراسم شب یلدا در این روزهای کرونایی، اظهار کرد: برخی از روزها یا مناسبت‌ها، حامل پیام‌های خاصی هستند؛ شب یلدا نیز یکی از این مناسبت‌هاست که موجب تقویت فرهنگ گفت‌وگو در خانواده و ترویج مهربانی می‌شود.

وی ادامه داد: امروز به دلیل پاندمی ویروس کرونا، در شرایطی هستیم که به ترویج مهربانی و تقویت گفت‌وگو نیازمندیم با این تفاوت که در شرایط موجود باید مهربانی را به شکل دیگری ترویج و روش گفت‌وگو را به اقتضای شرایط تغییر دهیم. اگر در قبال خود، خانواده و جامعه‌ احساس مسئولیت می‌کنیم، باید وظیفه خود را در این مقطع به درستی و با بهره‌گیری از فضای مجازی و با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی ایفا کنیم.

موسوی چلک با تاکید بر اینکه هیچ کس نباید خود را مصون از ویروس کرونا بدانند، گفت: اگر نگاه کنیم می‌بینیم افراد زیادی به دلیل ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند، لذا باید شب یلدا به صورت مجازی برگزار شود. البته برای برگزاری مراسم شب یلدا به صورت مجازی، دولت نیز باید برای چند ساعت اینترنت رایگان در اختیار مردم قرار دهد.

رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران اظهار کرد: باید به خاطر کسانی که دوست‌شان داریم مراقب باشیم که به خاطر شب یلدا مهربانی‌مان تلخ نشود.

می‌توان محبت خود را با استفاده از فضای مجازی به کسانی که دوستشان داریم نشان دهیم؛ چه بسا در شرایط کرونا دور هم نبودن نشان از محبت و دوست داشتن است.

: برای دریافت مشاوره درباره دولت برای برگزاری یلدای مجازی به مردم اینترنت رایگان بدهد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «دولت برای برگزاری یلدای مجازی به مردم اینترنت رایگان بدهد» در کادر زیر بنویسید :

3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید