کد مطلب: 18563 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ترمیم کابینه یازدهم باید زودتر از این‌ها صورت می‌گرفت/ ضرورت تغییر برخی وزرای دیگر

ترمیم کابینه یازدهم باید زودتر از این‌ها صورت می‌گرفت/ ضرورت تغییر برخی وزرای دیگر

به گزارش آسمونی: محمدرضا باهنر چهارشنبه‌شب در جلسه ماهانه انجمن اسلامی مهندسین خراسان که در بنیاد فرهنگی...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

bahonar
bahonar

به گزارش آسمونی:

محمدرضا باهنر چهارشنبه‌شب در جلسه ماهانه انجمن اسلامی مهندسین خراسان که در بنیاد فرهنگی رجایی برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به وضعیت منطقه باید برای مدافعان حرم دعا کنیم که با قومی یزیدی می‌جنگند و چندین کار مهم در حلب و موصل در حال پیگیری است.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری افزود: امیدواریم این وقایعی که در منطقه ایجادشده است باعث حذف برخی عناصر سفاک شود که به نام اسلام انواع خشونت‌های غیرشرعی را مرتکب می‌شوند.

وی تأکید کرد: یکی از دلایل به راه انداختن این گروه‌های تروریستی در منطقه بدنام کردن وجهه اسلام و مسلمانان است.

باهنر بابیان اینکه اسلام در آینده نقشی مهمی در تاریخ جهان ایفا خواهد کرد، تصریح کرد: امروز نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که داعش را در حال از بین رفتن می‌بیند اعلام کرده است باید با گروه النصره رابطه برقرار کنیم.

وی با اشاره به اینکه آل سعود با پول مسلمانان در حال رهبری این جنگ است، گفت: رهبر معظم انقلاب به‌درستی نابودی رژیم صهیونیستی در سال‌های آینده را بشارت دادند.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با تأکید بر اهمیت مردم‌سالاری دینی افزود: برای نسل‌های آینده نظام مردم‌سالاری دینی یک هدیه بزرگ است.

وی بیان کرد: امام(ره) بدون تعارف میزان را رأی مردم می‌دانستند و رأی مردم در کشور ما بسیار جدی است، به‌طوری‌که رهبر انقلاب نیز بر حضور مردم در پای صندوق‌های رأی تأکید بسزایی دارند.

باهنر با ابراز نگرانی نسبت به آینده مردم‌سالاری دینی در غیبت احزاب قدرتمند گفت: در نبود چند حزب فراگیر و قوی، کار تشکیلاتی انجام‌نشده و ممکن است مردم‌سالاری خراطی شود.

وی تأکید کرد: از کارهای اساسی احزاب کادرسازی است که ضعف ما در این موضوع بسیار زیاد است.

باهنر با اشاره به اینکه در زمان انتخابات مسائل به‌صورت شانسی جلو می‌رود، گفت: سه رئیس‌جمهور اخیر کشور در ماه‌های پایانی مانده به انتخابات فعالیت وسیعی را آغاز کردند و به ریاست جمهوری رسیدند، حتی به خاطر دارم رئیس دولت اصلاحات می‌گفت حتی فکر نمی‌کردم روزی رئیس‌جمهور شوم.

وی تصریح کرد: آقایان احمدی‌نژاد و روحانی هم با همین شیوه آمدند.

دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین تأکید کرد: اگر خیلی از اتفاقات از قبیل اختلافات دوستان ما و ثبت‌نام آقای هاشمی نبود، روحانی هم‌رأی نمی‌آورد.

وی گفت: من این را قبول ندارم که آقای هاشمی می‌گوید اگر حمایتش نبود روحانی 3 درصد رأی داشت، اما نهایتاً رأی روحانی تک‌رقمی بود.

باهنر با اشاره به انتخابات آمریکا و کار احزاب در آن کشور تصریح کرد: هرکدام از دو کاندیدای دموکرات و جمهوری‌خواه در آمریکا به پیروزی برسد به نفع ماست.

وی تأکید کرد: عده‌ای معتقدند تشکیلات حزبی با حکومت ولایی همخوانی ندارد، این حرف درستی نیست.

دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین افزود: بااینکه گاهی اصلاح‌طلبان علیه روحانی حرف‌هایی می‌زنند اما هرگز از وی عبور نخواهند کرد اما نگرانی‌هایی درباره رأی نیاوردن روحانی وجود دارد.

باهنر بیان کرد: ترمیم کابینه روحانی باید زودتر از این‌ها صورت می‌گرفت و این مقدار جابه‌جایی کافی نیست و باید وزرای دیگری هم‌ تغییر کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «ترمیم کابینه یازدهم باید زودتر از این‌ها صورت می‌گرفت/ ضرورت تغییر برخی وزرای دیگر»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 6 = ?