کد مطلب: 17159 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گودرزی: شکایت سلیمی نتیجه‌ای نخواهد داشت/ به نتایج المپیک باید 360 درجه‌ای نگاه کنیم

گودرزی: شکایت سلیمی نتیجه‌ای نخواهد داشت/ به نتایج المپیک باید 360 درجه‌ای نگاه کنیم

به گزارش آسمونی، محمود گودرزی، در مراسم استقبال از تیم ملی وزنه‌برداری ایران در بازگشت از المپیک 2016 ریو...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، محمود گودرزی، در مراسم استقبال از تیم ملی وزنه‌برداری ایران در بازگشت از المپیک 2016 ریو اظهار داشت: پیش از این در المپیک‌های قبلی، بار مدال‌آوری کاروان ایران بر دوش وزنه‌برداری و کشتی بود و امسال هم همین طور شد. تا کنون نیز 2 مدال طلای ارزشمند توسط ورزشکاران این 2 رشته به دست آمده است.

139505171501038068315664
139505171501038068315664

گودرزی در مورد ناداوری که در مورد بهداد سلیمی، وزنه بردار دسته فوق سنگین ایران اتفاق افتاد گفت: مدیران ورزش جهان اجازه نمی‌دهند که کشورها به حق‌شان برسند. من وظیفه خودم دانستم که که از طرف دولت و مردم از ورزشکاران قدردانی کنم. امیدوارم نتایج بقیه اعضای کاروان ایران هم خوب باشد.

وزیر ورزش ادامه داد: شکایتی در خصوص داوری مسابقه سلیمی به مراجع قانونی ارائه شده که تا این لحظه بی‌نتیجه بوده است و به نظر نمی‌رسد که نتیجه‌ای داشته باشد. آنها در نهایت با نظر ما اعلام موافقت می‌کنند ولی نتیجه تغییر نحواهد کرد. با این حال ما شکایت رسمی خود را تسلیم مقامات مسئول کرده‌ایم تا روشنگری کرده باشیم.

وی تصریح کرد: نتایج کاروان ایران آن طور که توقع داشتیم نبود ولی تلاش اعضای کاروان قابل تقدیر است و امیدوارم شاهد نتایج بهتری باشیم. البته همه عوامل را در این مورد باید بررسی کرد و نگاه ما باید 360 درجه‌ای باشد. ما در 15 دوره المپیک قبلی 60 مدال گرفته‌ایم که به طور میانگین 4 مدال می‌شود. البته نوسان‌هایی هم در این بین بوده است. ما باید به شرایط علمی و استعدایابی پایدار برسیم. مدیران بعدی ورزش باید تلاش کنند تا اعداد مربوط به مدال ما در المپیک پایدار شود. عملکرد کاروان ایران تاکنون خوب بوده است و ما به اوزان باقی‌مانده کشتی هم امیدواریم.

گودرزی در مورد انتقادات مطرح شده گفت: اگر انتقادات منطقی باشد، قبول می‌کنیم ولی باید همه ابعاد المپیک را به صورت دقیق مورد تحلیل قرار دهیم و برای سیدن به شرایط مطلوب تلاش کنیم.

وزیر ورزش در مورد مدال برنز کیمیا علیزاده در تکواندو گفت: تلاش او قابل تقدیر بود. او برای اولین بار زنان ایرانی را در المپیک صاحب مدال کرد و کار بزرگی انجام داد. امیدوارم سایر دخترام ما هم مثل او تلاش کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «گودرزی: شکایت سلیمی نتیجه‌ای نخواهد داشت/ به نتایج المپیک باید 360 درجه‌ای نگاه کنیم»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 4 = ?