کد مطلب:  52085 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
درخواست گوگل برای دورکاری 100 هزار کارمند

درخواست گوگل برای دورکاری 100 هزار کارمند

گوگل در اقدامی برای پیشگیری از شیوع بیماری کووید 19، از همه کارمندانش در منطقه آمریکای شمالی خواست وظایف‌شان را از خانه انجام دهند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
درخواست گوگل برای دورکاری 100 هزار کارمند
درخواست گوگل برای دورکاری 100 هزار کارمند
درخواست گوگل برای دورکاری 100 هزار کارمند - Google's request for teleworking 100,000 employees

به گزارش آسمونی : گوگل هم‌زمان با شیوع سریع ویروس کرونا، به همه کارمندان خود در آمریکای شمالی اعلام کرد حداقل تا 10 آوریل در خانه بمانند. پیش از این گوگل به برخی از دفاتر خود گزینه دورکاری از خانه را داده بود و در این دفاتر بازدیدکننده ای را نمی پذیرفت.

یک سخنگوی گوگل در ایمیلی به شبکه سی ان بی سی اعلام کرد: اکنون همه دفاتر گوگل در آمریکای شمالی دورکاری از خانه را در صورت امکان توصیه می کنند. هدف ما کاهش حضور افراد در دفاتر است که بنا به توصیه کارشناسان، ممکن است روند شیوع ویروس کرونا را آهسته کرده و فشار بر منابع بهداشت و جامعه را کاهش دهد.

بیش از 100 هزار کارمند گوگل در منطقه آمریکای شمالی مستقر هستند.

محدودیتهای اخیر در پی بحرانی شدن شیوع کرونا در آمریکا روی داده است. تاکنون 4200 نفر در سراسر جهان بر اثر ابتلا به بیماری کووید 19 جان خود را از دست داده و حداقل 118 هزار نفر مبتلا شده اند. گوگل روز دوشنبه ورود بازدیدکنندگان به دفاتر این شرکت در نیویورک و منطقه سانفرانسیسکو را ممنوع کرد.

مدیران گوگل هفته گذشته در ایمیل‌هایی که با هم رد و بدل کرده بودند به بحث درباره وخامت شیوع ویروس کرونا و تاثیر آن روی بیش از 300 هزار کارمند این شرکت پرداخته بودند که نشان می دهد آلفابت خود را برای وخامت اوضاع آماده کرده بود.

بر اساس گزارش شبکه سی ان بی سی، گوگل روز سه شنبه یک صندوق کووید 19 تشکیل داد که به کارمندان موقت و فروشندگان گوگل در جهان در صورت بروز عوارض احتمالی ویروس کرونا و قرنطینه شدن و عدم امکان حضور آنها در محل کار، مرخصی با حقوق پرداخت خواهد کرد. این صندوق همچنین تعهد شرکت برای پرداخت حقوق کارمندان ساعتی را که با کاهش برنامه های کار روبرو می شوند، تحت پوشش قرار می دهد.

انتهای پیام

: برای دریافت مشاوره درباره درخواست گوگل برای دورکاری 100 هزار کارمند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «درخواست گوگل برای دورکاری 100 هزار کارمند» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید