کد مطلب:  11805 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اولین فاز اینترنت رایگان گوگل کلید خورد (گوگل اینترنت رایگان می دهد)

اولین فاز اینترنت رایگان گوگل کلید خورد (گوگل اینترنت رایگان می دهد)

1394/07/09استفاده آسان و در عین حال آزاد،به عنوان یک تفکر نوین در جوامع مدرن امروزی رو به گسترش است.کشورهای توسعه...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
google-gives-free-internet(1)
google-gives-free-internet(1)

1394/07/09

استفاده آسان و در عین حال آزاد،به عنوان یک تفکر نوین در جوامع مدرن امروزی رو به گسترش است.کشورهای توسعه یافته و در راس آنان کمپانی های مطرح درصدد رشد دهکده جهانی هستند و همواره در حال ایجاد زیرساخت هایی مطمئن و دائمی به منظور دسترسی به اینترنت رایگان هستند.در این کشورها ارتباط جهانی اینترنت به سهولت در دسترس کاربران است و اینک نوبت به تجهیز کشورهای دیگر رسیده است.

کشور هندوستان با دارابودن جمعیتی معادل با 1.252 میلیارد نفر،به عنوان دومین کشور پر جمعیت جهان بعد از چین شناخته میشود.شبکه حمل و نقل ریلی هند با وجود هفت هزار ایستگاه و کیلومترها خط راه آهن،از بزرگترین پایانه های حمل و نقل جهان به شمار میرود.

google-gives-free-internet(2)
google-gives-free-internet(2)

به گزارش آسمونی ، اینبار نیز غول جستجوی جهان (Google) تصمیم به نصب سیستم WI-FI رایگان در این ایستگاه ها گرفته است.در فاز اول این طرح،ابتدا 400 ایستگاه که روزانه پذیرای بیش از 10 میلیون مسافر است،به اینترنت رایگان مجهز خواهد شد.طی رایزنی های گوگل با سازمان راه آهن هندوستان،این کمپانی متعهد به نصب این سامانه در 100 ایستگاه حمل و نقل شلوغ هند تا پایان سال 2016 است.

گوگل اعلام کرده است که پهنای باند اینترنت در این طرح بسیار بالا بوده به طوری که کاربران به راحتی به جریان ویدئو های HD،بازی ها،دانلود و...دسترسی خواهند داشت.البته نباید فراموش کرد که دسترسی کاربران بیشتر به اینترنت و در نهایت سرویس های گوگل،باعث محبوبیت و بالارفتن بازدید مجموعه های این برند نیز میگردد.گوگل در ادامه اضافه کرده است که،این سرویس دائمی به مرور زمان گسترش پیدا کرده و قسمت های دیگری از هندوستان را نیز پوشش خواهد داد.

این اولین بار نیست که گوگل دست به طرح های رایگان برای ایجاد دسترسی آسان به اینترنت میزند و این پروژه در کشورهای دیگر نیز اعمال خواهد شد.

google-gives-free-internet
google-gives-free-internet
نظر خود را درباره «اولین فاز اینترنت رایگان گوگل کلید خورد (گوگل اینترنت رایگان می دهد)» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید