کد مطلب:  23869 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
رفتن طارمی فقدان بزرگی است/ آلویس نانگ را نمی‌شناسم!

رفتن طارمی فقدان بزرگی است/ آلویس نانگ را نمی‌شناسم!

به گزارش آسمونی، برانکو ایوانکوویچ بعد از تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: از نحوه کار...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی، برانکو ایوانکوویچ بعد از تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: از نحوه کار بازیکنان راضی هستم. محمد انصاری مصدومیت کوچکی داشت. بقیه با حداکثر توان کار می کنند. از تلاش بازیکنانم راضی هستم. باوجود گرمای هوا چیزی جلو دار آنها نیست. هم صبح و هم عصر تمرین داریم.

رفتن طارمی فقدان بزرگی است/ آلویس نانگ را نمی‌شناسم!
رفتن طارمی فقدان بزرگی است/ آلویس نانگ را نمی‌شناسم!

برانکو درباره مهدی طارمی گفت: الان خبر ندارم وضعیت طارمی به کجا رسیده است. امروز در باشگاه بودیم. باشگاه این امکان را داده اگر پیشنهادی داشته باشد و هر دو طرف راضی باشند، بتواند این بازیکن برود. ما طارمی را درک می کنیم. عملا او دو سال متوالی بهترین بازیکن لیگ ایران و آقای گل بوده است. او آقای گل لیگ قهرمانان آسیا هم هست. طبیعی است باشگاه های مختلف کار او را دنبال کنند و خواهانش باشند.

وی افزود: دلمان می خواهد طارمی بماند ولی باید این امکان را به بازیکن بدهیم از فرصتش استفاده کند. اگر او برود، فقدان بزرگی خواهد بود.

سرمربی پرسپولیس درباره احتمال حضور آلویس نانگ در پرسپولیس به جای مهدی طارمی، گفت: نانگ چه کسی است. برانکو در ادامه بعد از توضیح خبرنگاران درباره نانگ، گفت: این بازیکن را نمی شناسم. چه کسی می گوید که این بازیکن می خواهد به پرسپولیس بیاید؟ آیا کسی از باشگاه این شایعه را تایید کرده است؟ 

برانکو درباره وضعیت بشار رسن گفت: تاجایی که می دانم لیگ بعضی از کشورها تمام نشده است. کادر بازیکنانمان را بسته ایم. اگر طارمی برود و بازیکن دیگری پیشنهاد بشود و امکانش را داشته باشیم او را جذب می کنیم. ما 5 بازیکن جوان جذب کرده ایم. آنها هم در کنار ما خواهند بود.

وی در خصوص اردوی اوکراین و دیدار با استقلال در آلمان، گفت: سه بازی در اوکراین خواهیم داشت. امیدواریم بازی دوستانه با استقلال هم انجام شود.

برانکو درباره تیم های تدارکاتی پرسپولیس در اوکراین گفت: هنوز مشخص نیست با چه تیم هایی بازی می کنیم.

وی در خصوص رویارویی با نفت تهران با هدایت علی کریمی تاکید کرد: یکبار دیگر به کریمی برای برداشتن این قدم تبریک می گویم تا دانش غنی خود را در اختیار فوتبال ایران بگذارد. کار برای کریمی آسان نخواهد بود ولی برایش بهترین آرزوها را دارم.

سرمربی پرسپولیس درباره رویارویی با استقلال در آلمان، گفت: اینها بازی های دوستانه است. دلیل برگزاری این بازی ها مالی و اقتصادی است. دلمان می خواهد هموطنان ایرانی خارج از کشور هم فرصتی برای تماشای دربی داشته باشند. ایرانی های زیادی در آلمان هستند.

برانکو درباره نقل و انتقالات پرسپولیس و اینکه گفته می شود این تیم عملکرد خوبی نداشته است، اظهار کرد: باید 10 بازیکن می گرفتیم؟ من خیلی راضی هستم. بازیکنانی که می خواستیم را گرفتیم.

وی در خصوص اظهارات سیدرضا افتخاری مبنی بر اینکه پرسپولیس حاشیه دارد و این حواشی باعث دردسر رامین رضاییان شده است، تاکید کرد: من متوجه منظور شما نشدم. این سئوال را درک نمی کنم و ربطی هم به من ندارد. داریم نگاه می کنیم که روز به روز بهتر می شویم. فقط به پرسپولیس توجه داریم.

برانکو در خصوص رویارویی با الاهلی عربستان و خریدهای گران قیمت این تیم هم گفت: ما در لیگ قهرمانان آسیا نشان دادیم که از هیچ تیمی نمی ترسیم. بازی سختی با الاهلی داریم. این تنها بازی ای است که آنها می توانند عدم موفقیت سال گذشته خود را جبران کنند. الاهلی بودجه زیادی دارد. آنها مربی جوان اوکراینی را به خدمت گرفته اند. ملی پوش اوکراینی هم در این تیم هست. در یک چهارم نهایی و نیمه نهایی تمام تیم ها خوب هستند. العین و الهلال هم تیم های خوبی هستند.

: برای دریافت مشاوره درباره رفتن طارمی فقدان بزرگی است/ آلویس نانگ را نمی‌شناسم! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «رفتن طارمی فقدان بزرگی است/ آلویس نانگ را نمی‌شناسم!» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید