کد مطلب: 43719 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فروش بازی God Of War از 10 میلیون عبور کرد

فروش بازی God Of War از 10 میلیون عبور کرد

سری بازیهای God Of War از طرفداران بسیاری برخوردار بوده و تاکنون نیز توانسته نظر گیمرها را به خود جلب سازد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سری بازیهای God Of War از طرفداران بسیاری برخوردار بوده و تاکنون نیز توانسته نظر گیمرها را به خود جلب سازد. عناوینی که از طرفداران بزرگی برخوردار بوده و باید آنها را در نوع خود جالب توجه دانست.کنسول پلی استیشن 4 در اواخر نسل خود سپری می کند و سونی می خواهد بزودی نسل جدید کنسول بازی خود را تحت عنوان پلی استیشن 5 معرفی کند. کنسولی که مشخصات سخت افزاری بزرگی داشته و باید آن را در نوع خود جالب توجه دانست.آخرین نسخه از فرنچایز God Of War در سال 2018 منتشر شد و توانست با فروش بالایی رو به رو شود. به صورتی که به تازگی اعلام شد حجم فروش God Of War 2018 از 10 میلیون نسخه گذشته است.  این طور پیداست طرفداران این سری بازی انتظاراشان نسبت به نسخه جدید برآورده شده و آن را عنوانی برجسته می دانند. عنوانی که سال گذشته بهترین بازی سال 2018 نیز انتخاب شده است.
تاکنون چندین بار سونی حجم فروش God Of War 2018 را اعلام کرده و حال نوبت به فروش کلی آن از آوریل 2018 تا به حال است. این یعنی فروش 10 میلیون نسخه ای God Of War 2018 برای یک سال بوده و انتظار می رود افزایشی هم پیدا کند. God Of War یک فرنچایز به سبک اکشن ماجرایی است که توسط شرکت سرگرمی کامپیوتری سونی بر اساس اساطیر یونان ساخته شده‌است. سری خدای جنگ با انتشار در سال 2005 برای کنسول‌های پلی‌استیشن شرکت سونی آغاز شده‌است.تا به حال هشت نسخه از این بازی منتشر عرضه شده‌است؛ چهار نسخه اصلی خدای جنگ 4٬3٬2٬1 و یک نسخه فرعی معراج توسط استودیوی سانتا مونیکای سونی ساخته شده‌اند، و بوسیله سرگرمی کامپیوتری سونی برای کنسول‌های پلی‌استیشن 2 ،پلی‌استیشن 3 و پلی‌استیشن 4 منتشر شده‌اند. ردی ات داون ساخت نسخه‌های کنسول بازی دستی پلی‌استیشن همراه، شامل خدای جنگ: زنجیرهای المپ و خدای جنگ: روح اسپارتا را بر عهده داشته‌است.
با تمام این تفاسیر انتظار داریم بزودی جزئیات بیشتری از میزان فروش این عنوان دردسترس قرار گیرد. شایان ذکر است که برای نسل بعدی کنسول سونی نیز باید شاهد یک God Of War دیگر باشیم که از گرافیک و داستان بهتری برخوردار خواهد بود. به هر حال برای کسب جزئیات کافی باید به وب سایت پلی استیشن بلاگ مراجعه کنید.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات با شماره تلفن زیر تماس بگیرید

02144704941

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «فروش بازی God Of War از 10 میلیون عبور کرد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 4 = ?