مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  165 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
آموزش مرحله به مرحله  ایجاد حساب کاربری جیمیل

آموزش مرحله به مرحله ایجاد حساب کاربری جیمیل

ساختن یک جیمیل مراحل سختی ندارد و اکثرا فکر میکنند که ممکن است ساختن جیمیل کار سختی باشد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

نحوه ساخت جیمیل
ساخت جیمیل
ساخت جیمیل

1- برای ساختن جیمیل ابتدا به آدرس gmail.com بروید .
2- سمت راست بالای صفحه (یا هر جایی که عبارت create account) را دیدید بر روی دکمه Create account کلیک کنید.

ساخت Gmail
ساخت Gmail
3- . پس از انتخاب اینکه ایمیل برای خودتان است یا برای کسب و کارتان ، شروع به پر کردن فرم می کنیم. در قسمت Name نام و نام خانوادگی خود را بنویسید.


ساخت آدرس جی میل
ساخت آدرس جی میل
4- در قسمت username نام کاربری خود را وارد کنید (تنها از حرف، عدد و نقطه استفاده کنید). انتخاب یک نام کاربری که تابحال انتخاب نشده باشد شاید کمی دشوار باشد زیرا افراد زیادی از جیمیل استفاده می کنند و هر کدام آدرس مخصوص به خودشان را دارند. در مستطیل خالی نام کاربری مورد نظر خود را وارد کنید بعد از رفتن به مرحله بعد خودکار چک خواهد شد که این نام کاربری قابل قبول هست یا خیر. معمولاً با اضافه کردن یک عدد به انتها نام کاربری پذیرفته خواهد شد.
مراحل ساخت جیمیل
مراحل ساخت جیمیل
5- در قسمت Create a password و Confirm your password کلمه عبور خود را وارد کنید (رمز عبوری که انتخاب می کنید را در اختیار هیچکس قرار ندهید، در انتخاب رمز عبور از حروف و اعداد استفاده کنید تا رمز عبورتان امن باشد.
6- در قسمت Birthday ماه، روز و سپس سال تولد خود را به میلادی انتخاب کنید.
7- در قسمت Mobile phone کشور و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید.
8- در قسمت Your current email address شما باید یک ایمیل از خود ذکر کنید، اگر در حال حاضر ایمیل دیگری دارید (جیمیل، ایمیل یاهو، لایو، هات میل، …) آنرا در این قسمت ذکر کنید، این ایمیل بسیار مهم است چرا که اگر روزی رمز عبور خود را فراموش کنید و به گوگل اطلاع بدهید، رمز عبور را به این ایمیل برای شما می فرستد. پس فقط اگر به ایمیل خود اطمینان دارید آنرا در این قسمت ذکر کنید. اما اگر اولین بار است که ایمیل می سازید و ایمیل دیگری ندارید، این قسمت را خالی بگذارید.
9- در قسمت Prove you’re not a robot باید ثابت کنید که ربات نیستید! عبارتی را که در عکس می بینید عیناً در کادر زیر آن تایپ کنید این عبارت دو کلمه ای است و بین آن یک فاصله وجود دارد.
10- در قسمت Location کشوری که در آن حضور دارید را بنویسید. و در نهایت قوانین استفاده از سرویس های گوگل را با تیک دار کردن گزینه I Agree to the Google … بپذیرید. و روی Next Step برای رفتن به مرحله بعدی کلیک کنید.
11- در اینجا ممکن است گوگل برای اطمینان از صحت شماره تلفن همراه شما با شما تماس بگیرد. در این صورت بعد از کلیک روی Call my phone with verification code گوگل به شما زنگ خواهد زد و کد امنیتی را به صورت یک عدد برای شما می گوید و یا تنها عدد را بصورت پیامک میفرستد و شما عددها را وارد می کنید.
12- پس از این مرحله شما وارد مرحله 2 می شوید (!) در این مرحله می توانید عکس خود را هم اضافه کنید تا در گوگل پلاس هم صاحب عکس باشید و هم اکانت گوگل شما عکس دار شود. اگر تمایلی به این کار ندارید روی دکمه Next Step کلیک کنید و اگر می خواهید عکس خود را آپلود کنید روی گزینه ADD PROFILE PHOTO کلیک کنید و عکس خود را آپلود کنید.
13- جیمیل به شما خوش آمد خواهد گفت بعد از خواندن راهنمایی ها، بر روی Continue to Gmail کلیک کنید تا به جیمیل خود بروید.

جیمیل شما آماده است!

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره آموزش مرحله به مرحله ایجاد حساب کاربری جیمیل فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آموزش مرحله به مرحله ایجاد حساب کاربری جیمیل» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید