کد مطلب:  54834 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سریال گیسو بخش جدیدی از سریال عاشقانه

سریال گیسو بخش جدیدی از سریال عاشقانه

دانلود و پخش خانگی سریال گیسو (عاشقانه 2)

زمان مطالعه: 1 دقیقه

سریال عاشقانه نمایش خانگی به کارگردانی ‎منوچهر هادی را بیشتر ایرانی ها دیده اند، این سریال با بازی ‎شمسی فضل‌الهی،  ،‎پانته‌آ بهرامفرزاد فرزین و حمیدرضا پگاه و چند بازیگر محبوب دیگر پیرامون زندگی و گذشته ی چند شخصیت بود که با هم در ارتباط بودند. و حالا این بار بخش جدیدی از این سریال، به نام گیسو طبق وعده ها که میگفتند در تابستان 99 به پخش میرسد، اکران خانگی شده و بازیگرانی چون محمدرضا گلزار، هومن سیدی و حسین یاری در آن نقش آفرینی کردند اما طبق انتظارها با توجه به مهاجرت مهناز افشار و ممنوعیت فعالیت هنری وی در ایران، عنوان شده است که مهناز افشار قطعا در «عاشقانه2» حضور ندارد. اما احتمال میرود که داستان این سریال بیشتر حول شخصیتی به همین نام گیسو باشد.

گیسو بر خلاف عاشقانه، در رابطه با مسایل سیاسی و اجتماعی است و داستان جدی تر و درگیرکننده تری هم دارد. ادعا شده که هر صحنه 10بار بازنویسی شده است! و این خود یعنی میتوان تضمین کرد که سریال گیسو حتی نسبت به سریال عاشقانه، از فیلمنامه ی قوی تری برخوردار است و با مخاطب ارتباط بسیار بهتری هم خواهد گرفت.

قسمت اول سریال گیسو به تازگی پخش شده است و لینک دانلود این سریال را در آسمونی برای شما قرار میدهیم تا لذت آن را ببرید، این پست را دنبال کنید، بوکمارک کنید و منتظر لینکهای باکیفیتمان باشید! 

 

: برای دریافت مشاوره درباره سریال گیسو بخش جدیدی از سریال عاشقانه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سریال گیسو بخش جدیدی از سریال عاشقانه» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید