مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  8544 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حواشی ورود تیم ملی به سیدنی

حواشی ورود تیم ملی به سیدنی

1393/10/10تيم ملى فوتبال کشورمان با استقبال ايرانيان مقيم سيدنى وارد فرودگاه اين شهر شد.به گزارش آسمونی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

1393/10/10

تیم ملی فوتبال کشورمان با استقبال ایرانیان مقیم سیدنی وارد فرودگاه این شهر شد.

به گزارش آسمونی کاروان تیم ملی فوتبال ایران شامگاه سه‌شنبه به وقت تهران و با 5 ساعت تاخیر، با استقبال حدود 50 ایرانی مقیم سیدنی وارد فرودگاه این شهر شد. حواشی این ورود به شرح زیر است؛

1- به محض ورود تیم ملی، نماینده ویژه کنفدراسیون فوتبال آسیا به استقبال کاروان ایران آمد تا ضمن راهنمایی به آنها خوشامد بگوید.

2- برای اینکه شاگردان کی‌روش هنگام خروج از فرودگاه معطل نشوند، مسئولان استرالیایی گیت ویژه‌ای را به تیم ایران اختصاص دادند تا کارهای اداری مربوط به خروج آنها و تحویل بارها با سهولت صورت بپذیرد.

3- حدود 50 ایرانی مقیم استرالیا به فرودگاه آمده بودند و با پوشیدن پیراهن تیم ملی و در دست داشتن پرچم کشورمان، از ملی پوشان استقبال کردند.

4- ایرانی‌ها که علاقه عجیبی به کارلوس کی‌روش داشتند، علاوه بر اصرار عکاسی سلفی با وی، برای این مربی شعار "کی‌روش آریایی" را سر دادند که سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران با شنیدن این شعار به وجد آمده بود و برای ایرانی‌ها دست تکان می‌داد. این اتفاق در حالی رخ داد که کی‌روش هنگام ترک تهران، چهره‌ای کاملا بر افروخته و ناراحت داشت، به گونه‌‎ای که کمتر هواداری در فرودگاه امام خمینی شهامت نزدیک شدن به او را داشت.

5- همچنین یکی دیگر از شعارهایی که ایرانی‌ها برای ملی پوشان سر می‌دادند، شعر "این تیم منه، دوستش دارم خیلی زیاد، قهرمانی بهش میاد" بود.

6- هوای شهر سیدنی 22 درجه سانتیگراد بالای صفر بود و ملی پوشان اذعان داشتند آب و هوا دقیقا همانند آفریقای جنوبی است.

7- پس از انجام امور اداری در فرودگاه و تحویل بارها، کاروان تیم ملی با اتوبوسی مجهز، عازم هتل میرامیر شهر سیدنی شد که یکی از هتل‌های مجهز این شهر بشمار می‌رود.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره حواشی ورود تیم ملی به سیدنی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «حواشی ورود تیم ملی به سیدنی» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید