کد مطلب: 51725 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نیاز گیلان به پرستار و پزشک

نیاز گیلان به پرستار و پزشک

نماینده تام‌الاختیار وزیر بهداشت در گیلان با بیان اینکه در حال حاضر به کمک پزشکان و پرستاران داوطلب در استان گیلان نیاز داریم، در عین حال به شبهاتی درباره چگونگی تدفین فوت شدگان ناشی از کووید 19 در این استان پاسخ داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نیاز گیلان به پرستار و پزشک - Gilan needs nurses and doctors
نیاز گیلان به پرستار و پزشک - Gilan needs nurses and doctors
نیاز گیلان به پرستار و پزشک - Gilan needs nurses and doctors

به گزارش آسمونی : دکتر مهدی شادنوش با اشاره به آخرین وضعیت بیماران مبتلا به کرونا ویروس جدید در استان گیلان، با بیان اینکه در حال حاضر به کمک پزشکان و پرستاران داوطلب در استان گیلان نیاز داریم، گفت: پزشکان و پرستاران داوطلبی که تمایل دارند، به بیماران مبتلا به کرونا ویروس جدید در گیلان کمک کنند، می توانند با شماره 4401 رشت، تماس بگیرند تا هماهنگی‌های لازم انجام شود.وی افزود: امکانات اسکان پزشکان و پرستاران داوطلبی که برای کمک به استان گیلان وارد شوند، فراهم شده است و هر کس که تمایل به کمک دارد، بیاید.

شادنوش با بیان اینکه فعلا از نظر امکانات بیمارستانی و تخت بیمارستانی در گیلان مشکلی نداریم، گفت: در حال حاضر با خالی کردن تخت‌های سایر بخش‌ها توانستیم مدیریت کنیم و نگران فضا نیستیم. بیشتر مشکلات‌مان نرم‌افزای است و مشکل سازه و ساختمان و... نداریم.

وی درباره برخی مباحث مبنی بر وجود مشکلاتی در تدفین بیمارانی که در گیلان به علت کرونا جان‌باخته‌اند، گفت: این مباحث وجود ندارد. تدفین این بیماران کاملا طبق پروتکل بهداشتی و با نظارت کارشناسان برجسته بهداشتی و با هماهنگی آرامستان شهرداری انجام می‌شود و مشکلی وجود ندارد.شادنوش تاکید کرد: در عین حال از خانواده افراد متوفی می‌خواهیم که در سریع‌ترین زمان ممکن برای تحویل اجساد مراجعه کنند که دچار مشکل نگهداری این افراد در سردخانه نشویم.

وی همچنین اعلام کرد: از امروز هم دیگر نمونه‌های تشخیصی به آزمایشگاه‌های تهران ارسال نمی‌شود، بلکه امکانی ایجاد شده تا در استان گیلان تشخیص را انجام دهیم.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «نیاز گیلان به پرستار و پزشک»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 4 = ?