کد مطلب: 49935 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
گیلان ، بالاتر از میانگین کشوری در صدور کارت هوشمند ملی

گیلان ، بالاتر از میانگین کشوری در صدور کارت هوشمند ملی

استاندار گیلان گفت: با اهتمام و تلاش های صورت گرفته، جایگاه گیلان در صدور کارت هوشمند ملی از میانگین کشوری هم بالاتر است.
زمان مطالعه: 2 دقیقه
گیلان ، بالاتر از میانین کشوری در صدور کارت هوشمند ملی - Gilan is above the national average in issuing smart national card
گیلان ، بالاتر از میانین کشوری در صدور کارت هوشمند ملی - Gilan is above the national average in issuing smart national card
گیلان ، بالاتر از میانین کشوری در صدور کارت هوشمند ملی - Gilan is above the national average in issuing smart national card

به گزارش آسمونی : ارسلان زارع امروز در آستانه روز ملی ثبت احوال در دیدار با مدیرکل و کارکنان این اداره کل، در سالن اجتماعات استانداری گیلان با تبریک روز ملی ثبت احوال اظهار کرد: تغییرات جمعیتی از موضوعات مهم در مطالعات راهبردی محسوب می شود که در برنامه ریزی های مدیریتی، نقش انکارناپذیری دارد.

وی به آمارهای حیاتی ارائه شده از سوی ثبت احوال به عنوان نهاد متولی این امر اشاره و خاطرنشان کرد: این داده ها در مدیریت کلان کشور موثر است.نماینده عالی دولت در گیلان ادامه داد: ثبت احوال مرکز مهم و حیاتی برای ثبت اطلاعات افراد و ارائه آمار تغییرات جمعیتی است از این رو توجه به دو حوزه سخت افزاری و نرم افزاری در این دستگاه، ضروری محسوب می شود.

وی صدور کارت هوشمند ملی و شناسنامه های مکانیزه را از اقدامات قابل تقدیر دانست و گفت: با تلاش کارکنان ثبت احوال گیلان، جایگاه این استان در صدور کارت هوشمند ملی از میانگین کشوری هم بالاتر است.

زارع با اشاره به اینکه برخورداری شهروندان از کارت هوشمند ملی امکان تسهیل دسترسی آنان به بسیاری از خدمات را محقق کرد، افزود: امروز اجرای فعالیت های ثبت احوال بر پایه دانش و نرم افزارهای مدرن، پایه ریزی شده که مدیریت زمان و ارائه خدمات را سرعت بخشیده است.

وی توسعه الکترونیکی فعالیت‌ها در سازمان ثبت و احوال را گامی اثرگذار در نزدیک شدن به اهداف و سیاست‌های کلی کشور در بحث جمعیت خواند.

استاندار گیلان با بیان اینکه سیاست‌های جمعیتی ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب، نقشه راه توسعه پایدار کشور است، گفت: توجه به این امر مهم می تواند راهبردی برای برنامه ریزی در جهت جوان سازی استان محسوب شود.نماینده عالی دولت در گیلان تاکید کرد: برای افزایش جمعیت، باید رویکردهای مناسب اجتماعی و فرهنگی اتخاذ شود که لازم است در این بخش همگام با سیاست‌های کلی جمعیت در جهت افزایش نسل اقدام کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش اسفندماه امسال را آوردگاه بزرگ دیگری برای تجلی شکوه و عزت ملی ایرانیان خواند و گفت: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، فرصتی برای نمایش اقتدار مردم ایران به جهانیان خواهد بود و در این میان، ثبت احوال که در زمره ارکان هیات های اجرایی انتخابات است، وظیفه ای سنگین بر عهده دارد.

استاندار گیلان با اشاره به الکترونیکی شدن فرآیند انتخابات مذکور و آمادگی استان برای اجرای آن اضافه کرد: ثبت‌احوال با احراز هویت الکترونیکی رأی‌دهندگان، یکی از ارکان برگزاری انتخابات سالم و شفاف است و همین جهت گیری، گویای نقش مهم و حساس آن در برگزاری انتخابات است.

: برای دریافت مشاوره درباره گیلان ، بالاتر از میانگین کشوری در صدور کارت هوشمند ملی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «گیلان ، بالاتر از میانگین کشوری در صدور کارت هوشمند ملی» در کادر زیر بنویسید :

2 * 9 = ?