کد مطلب:  41865 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه شد

غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه شد

به گزارش آسمونی:رئیس قوه قضائیه در جلسه مسئولان عالی قضایی غلامحسین اسماعیلی رئیس‌کل دادگستری استان...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه شد
غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه شد

به گزارش آسمونی:رئیس قوه قضائیه در جلسه مسئولان عالی قضایی غلامحسین اسماعیلی رئیس‌کل دادگستری استان تهران را به‌عنوان سخنگوی قوه قضائیه معرفی کرد.

به نقل از روابط عمومی قوه قضائیه، حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در جلسه مسئولان عالی قضایی گفت: با توجه به درخواست آقای اژه‌ای مبنی بر واگذاری جایگاه سخنگویی قوه قضاییه، ضمن تقدیر از تلاش‌های ایشان در سمت سخنگویی، ان‌شاءالله آقای اسماعیلی که از قضات شریف و مدیران دلسوز و تلاشگر دستگاه قضایی هستند، به‌عنوان سخنگوی قوه قضاییه این مسئولیت مهم را به‌عهده خواهند داشت.

وی در این جلسه با اشاره به درخواست حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای مبنی بر واگذاری سمت سخنگویی دستگاه قضایی، با توجه به مأموریت‌های جدید ایشان اظهار کرد: جهاد و اجتهاد آقای محسنی اژه‌ای بر هیچ‌کس در قوه قضائیه پوشیده نیست و حضور ایشان در دستگاه قضایی همواره مغتنم و مؤثر بوده است.

رئیس قوه قضائیه افزود: با توجه به درخواست آقای اژه‌ای مبنی بر واگذاری جایگاه سخنگویی قوه قضاییه، ضمن تقدیر از تلاش‌های ایشان در سمت سخنگویی، ان‌شاءالله آقای اسماعیلی که از قضات شریف و مدیران دلسوز و تلاشگر دستگاه قضایی هستند، به‌عنوان سخنگوی قوه قضائیه این مسئولیت مهم را به‌عهده خواهند داشت.

براساس این گزارش، سخنگوی جدید قوه قضائیه علاوه بر ریاست کل دادگستری استان تهران، سمت‌هایی از جمله ریاست سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور و همچنین دادستانی مشهد را در کارنامه خود دارد.

حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای نیز همچنان به‌عنوان معاون اول قوه قضاییه به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

منبع: تسنیم

: برای دریافت مشاوره درباره غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید