کد مطلب: 57427 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
چاپ و طراحی کارت ویزیت حرفه ای!

چاپ و طراحی کارت ویزیت حرفه ای!

کارت ویزیت شاید کوچکترین سفیر کسب و کار شما باشد!

زمان مطالعه: 1 دقیقه

چاپ کارت ویزیت و طراحی کارت ویزیت یک راه سریع برای ارائه اطلاعات تماس و معرفی مختصر شرکت و کسب و کار شماست که امروزه هر کسب و کاری حداقل یک بار به طراحی و ساخت یک کارت ویزیت مناسب پرداخته تا در کمترین زمان بتواند خودش را به مخاطب خود معرفی کند. متقاضیان و مشتریان قبلی کسب و کارها و افراد جدیدی که به شما سر میزنند ممکن است برای آنکه نشانی و اطلاعات تماس شما را داشته باشند، از شما کارت ویزیت درخواست کنند.

در مواجهه با کسب و کار ها و خدمات رسمی تر مانند مطب پزشک، اگر درخواست کارت ویزیت کنید حتما به شما ارائه داده میشود، چه بسا خود منشی بدون درخواست شما آن را ارائه دهد. چراکه داشتن اطلاعات تماس پزشکتان بسیار ضروریست، درواقع کارت ویزیت برای زمانی است که شما ملزم و یا مایل به بازگشت به آن مطب هستید و یا میخواهید به شخص دیگری پیشنهاد دهید که به آنجا سر بزند.

غیر از خدمات رسمی مغازه های مختلف نیز معمولا کارت ویزیت ارائه میدهند. اما بسیار پیش آمده که به مغازه ای سر زده ایم و از آنها کارت ویزیت خواسته ایم اما چنین چیزی نداشته اند. این امر موجب میشود که این مغازه دار و فروشنده شانس آنکه به مغازه بازگردید و یا دوباره از وی خرید کنید را از دست بدهد؛ چون شما بدون دریافت کارت ویزیت اطلاعات تماس آنجا را در اختیارتان نخواهید داشت.

همچنین خوانا و واضح بودن اطلاعات و طراحی جذاب کارت ویزیت ها همواره از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین خیلی مهم است که چاپ و طراحی کارت ویزیت را به کجا بسپارید.

چاپ قاصدک از نظر آسمونی بسیار مجرب و مورد تایید است و طراحی مناسب به همراه بهترین مواد و متریال را ارائه میدهد.

از کارت ویزیت به عنوان تبلیغات و رسانه ماندگار یاد می کنند. چاپ کارت ویزیت نوعی رسانه تجاری چاپی است که حاوی شرح مشخصات ،
کاربرد کلی کالاها و برخی اطلاعات مفید دیگر که مورد نیاز مصرف کنندگان و مشتریان شما قرار می گیرد.

کارت ویزیت به مجموعه گردآوری شده از محصولات یا خدمات ارائه شده توسط یک شرکت یا یک موسسه با ریزترین اطلاعات مورد نیاز برای فروشنده یا واسطه آن کالا یا خدمات گفته می شود.
- - چاپ 4رنگ در اندازه زینکهای استاندارد
- - چاپ بصورت رنگ ترکیبی
- - چاپ طلا و نقره
- - چاپ متالایز
- - دستگاه ها شامل
- - افست 2ورقی 4رنگ
- - جی تی او 4رنگ
- - جی تی او 2تکرنگ
- - صحافی منگنه ساده و لوپ
- - چسب گرم 5 خانه
- - چاپ کارت ویزیتها بصورت شیت عمومی و اختصاصی

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «چاپ و طراحی کارت ویزیت حرفه ای!»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 2 = ?